Orzeźwiający duet, czyli limonka i cytryna w Balladine

Świeża limonka i orzeźwiająca cytryna to mix „kwaśnych” kolorów, które tego lata zawładną naszymi ulicami. Polskie marki coraz odważniej wprowadzają intensywne kolory do swoich kolekcji. Te dwie charakterystyczne barwy idealnie podkreślą zdrową skórę gotową na ciepłe promienie słońca, a dodatkowo pasują do każdego typu urody. Istnieje wiele ich odcieni od naprawdę intensywnych, nasyconych po rozbielone i stonowane pastele. Warto uzupełnić swoją garderobę o ubrania w tej modnej tonacji.

Cytryna i limonka znakomicie wyglądają w wersji total look. Warto pamiętać, że zestawy najlepiej komponują się wtedy, gdy elementy składowe są z takiego samego materiału i w identycznym odcieniu. Marka CLICK w swojej ofercie ma żakiet oraz spódnicę z koła w kolorze limonki, natomiast Potis&Verso oferuje elegancki żakardowy zestaw w kolorze cytrynowym. Przy takich kompletach najlepiej zrezygnować z dodatków. Należy postawić na klasykę i przełamać stylizację białą koszulą oraz cielistymi obcasami.

letnie_kolory

Zwolenniczki luźniejszego, aczkolwiek nadal bardzo kobiecego stylu śmiało powinny zakupić limonkową spódnicę Bialcon i zestawić ją z luźną szarą lub granatową bluzką. Taka casualowa stylizacja zyska dzięki pojedynczym, mocnym akcentom.

Luźna, asymetryczna sukienka marki Bialcon w kolorze soczystej limonki w połączeniu z beżowymi lub czarnymi sandałkami na słupku to doskonała stylizacja na letnie garden party ze znajomymi. Klasyczna szmizjerka Potis&Verso w intensywnym cytrynowym kolorze z powodzeniem sprawdzi się na całodniowej wycieczce rowerowej.

Orzeźwiający duet, czyli limonka i cytryna w Balladine

Nie bój się tej letniej fali orzeźwiających kolorów. Jeżeli wydaje Ci się, że nie będziesz umiała zestawić ze sobą tak intensywnych barw postaw na prostotę i jeden charakterystyczny akcent w postaci ostrej limonkowej torby Goshico lub pastelowo cytrynowej kopertówki Balladine. Widzisz? Nic prostszego!  Limonkę i cytrynę najlepiej zestawiać z szarościami, granatem, czernią i cielistymi kolorami. Latem pozwól sobie na odrobinę szaleństwa i baw się!