Sportowa elegancja Francja Nowa kolekcja zegarków Lacoste – Charlotte

Biżuteria Sportowa elegancja Francja Nowa kolekcja zegarków Lacoste - CharlotteFrancuscy projektanci doskonale widzą jak połączyć nutę elegancji ze sportowym szykiem – z tego w końcu słynie kultowa marka Lacoste. „Casual chic” to jedno z haseł domu mody, które bezpretensjonalnie przewija się niemal w każdej z tegorocznych nowości. Proste, ale niesztampowe fasony okraszone wysublimowanym i przemyślanym stylem to wspólny mianownik prezentowanej kolekcji.

Gdyby nie różowy, można by pomyśleć, że inspiracją przy tworzeniu nowej linii była… francuska flaga. Kolekcja liczy bowiem 3 zegarki w 3 kolorach – białym, granatowym oraz różowym. Tym samym to jedne z częściej występujących w palecie zegarków marki barwy. Biały to idealna propozycja na okres wiosenno-letni. „Czysty”, przejrzysty, w towarzystwie stalowej koperty oraz różowych elementów na tarczy, które przełamują sportowy styl. Granatowy, nieco bardziej „spokojny”, świetnie uzupełni garderobę fanek stonowanej kolorystyki. I w końcu odważny, ciemny róż tak bardzo lubiany przez zielonego krokodyla. Kolorowe paski z tworzywa sztucznego mają delikatne żłobienia co sprawia, że są lekko matowe. Niemniej gwoździem programu są „dopieszczone” do granic perfekcyjności koperty. Wykonano je z wysokiej jakości stali szlachetnej i na każdej umieszczono podwójny, biały napis Lacoste co podkręca casualowy styl. Tarczę zegarków zdobią mniejsze tarczki multidaty i w zależności od modelu mają kolor błękitny, łososiowy lub beżowy. Wisienka na torcie są bardzo delikatne i dyskretne kryształy umieszczone w miejscu podziałek godzinowych.

Kolekcja Lacoste Charlotte to kompilacja francuskiej elegancki i sportowego ducha, z którego wywodzi się marka. Zegarki są masywne, ale jednocześnie kobiece i wysublimowane. Dedykowane wszystkim kobietom, które cenią luz i wygodę zestawione z szykowną nutą rodem z Francji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here