Wspaniały świat mody po raz kolejny zagości na UEK-u!

Już w kwietniu Kampus Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie opanują moda, styl i uliczna elegancja. Wszystko za sprawą organizowanego w ramach Juwenaliów UEK pokazu mody- Fashion Night!

 Pokazy Mody Wydarzenia Wspaniały świat mody po raz kolejny zagości na UEK-u!Jeżeli choć trochę interesujesz się modowymi tematami, z zainteresowaniem śledzisz aktualne trendy lub po prostu lubisz fajnie się ubrać, Fashion Night jest inicjatywą skierowaną właśnie do Ciebie. Jest to projekt mający na celu promocję alternatywnych polskich projektantów oraz zapoznanie szerokiej publiczności ze wschodzącymi gwiazdami sceny modowej. Ten wieczór jest idealną okazją, aby zapoznać się z najnowszymi trendami lub odnaleźć własny styl w modzie.

Pokazy Mody Wydarzenia Wspaniały świat mody po raz kolejny zagości na UEK-u!Fashion Night, od pierwszej edycji, zdobył grono swoich wiernych odbiorców, którzy motywują organizatorów do realizacji kolejnych pokazów, z roku na rok na coraz wyższym poziomie. Twórcy projektu starają się w każdej edycji wprowadzać nowe elementy i innowacje, które pozwolą zaskoczyć widzów.

Organizatorzy zadbali, by na tegorocznym Fashion Night pojawiły się najlepsze kolekcje w klimacie streewear. Dopełnieniem stylizacji będą fryzury i makijaże, które bez wątpienia można będzie określić mianem dzieł sztuki. Jak co roku, uczestnicy mogą spodziewać się niezapomnianych wrażeń, całej masy konkursów i innych atrakcji. Swoją obecnością pokaz uświetnią najbardziej znani blogerzy z całej Polski.

Pokazy Mody Wydarzenia Wspaniały świat mody po raz kolejny zagości na UEK-u!Fashion Night 2016 odbędzie się już 26. kwietnia o godzinie 18:00 w hali widowiskowo – sportowej Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie przy ul. Rakowickiej 27. Wstęp wolny.

Po pokazie na uczestników czeka fantastyczna zabawa w gronie projektantów, modeli, modelek oraz celebrytów znanych z polskiego świata mody. After party odbędzie się w klubie Prozak 2.0.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here