Power Hair ampułki − laboratorium kosmetyczne Joanna

Na co dzień pielęgnujemy naszą skórę kremami dostosowanymi do jej szczególnych potrzeb, pamiętając, że zmieniają się one z wiekiem i w miarę następowania po sobie pór roku. W sytuacjach podbramkowych sięgamy po silniej działające serum albo inne – bardziej skoncentrowane – preparaty odżywcze. Podobnego traktowania domagają się również nasze włosy – osłabione zabiegami fryzjerskimi albo innymi czynnikami zewnętrznymi. Wybierzmy dla nich serię Power Hair Laboratorium Kosmetycznego Joanna – w jej skład wchodzi Szampon wzmacniający, Odżywka, Kuracja oraz Ampułki do zadań specjalnych.

JOANNA_ampułki Ampułki wzmacniające z nowej serii Power Hair przeznaczone są dla posiadaczy słabych i cienkich włosów, które mają również tendencję do wypadania. Optymalnie skomponowane składniki receptury ułatwiają wnikanie substancji aktywnych do wnętrza mieszków włosowych. Dzięki temu wzmacniają cebulki włosowe i zmniejszają wypadanie włosów.

Kosmetyki z serii Power Hair mają zaawansowaną formułę opartą na dwóch kompleksach: Vital Hair & Sculp Complex oraz Polyplant Biox Capilar. Na czym polega ich działanie na poziomie komórkowym?

  • dostarczają glukozę i zwiększają oddychanie komórkowe,
  • poprawiają zakotwiczenie cebulki włosowej w skórze głowy,
  • chronią komórki przed starzeniem.

Kosmetyki Power Hair przywracają włosom zdrowy i mocny wygląd, stymulują ich wzrost i redukują wypadanie. Badania dowodzą, że efektem ich stosowania jest widoczna poprawa kondycji włosów. Stają się gładsze, nabierają naturalnej miękkości.

Wśród składników obu kompleksów aktywnych są:

  • alfa-hydroksykwasy, które mają delikatne działanie złuszczające, dzięki czemu ułatwiają wnikanie substancji aktywnych do mieszka włosowego;
  • trimetylglicyna dostarcza cebulkom włosowym energii, koniecznej do prawidłowego wzrostu włosów;
  • hexapeptyd pomaga w zakotwiczeniu cebulki włosowej w skórze głowy;
  • ekstrakty z drzewa chininowego, arniki i żeń-szenia stymulują mikrokrążenie powierzchniowe skóry głowy, zapewniając jej optymalną rewitalizację;
  • witaminy o właściwościach antyoksydacyjnych chronią włosy przed negatywnymi czynnikami zewnętrznymi.

Najlepsze efekty kuracji uzyskamy, sięgając również po pozostałe produkty z serii Power Hair Laboratorium Kosmetycznego Joanna, czyli: Szampon, Odżywkę oraz Kurację.

Opakowanie: 4 x 10 ml
Cena: ok. 12,80 zł