W rytmie miasta: kolekcja Fraternity

Wielkie metropolie i styl życia współczesnych kobiet stały się inspiracją dla nowej kolekcji  FRATERNITY. Marka znana z prostych, minimalistycznych rozwiązań dla zabieganych mieszkanek większych i mniejszych miast, odświeżyła swoją propozycję uzupełniając ją o letnią, kolorystykę i lekkie kroje.

Soczysta malina, wytrawna limonka i śródziemnomorski turkus idealnie wkomponowują się w naturalną, bazową kolorystykę marki. FRATERNITY dodaje nowej kolekcji nie tylko pikanterii, ale i optymistycznego, letniego luzu. Minimalistyczne i klasyczne kroje to doskonałe połączenie dla wszystkich aktywnych kobiet. To moda, która nigdy nie zawodzi i towarzyszy kobiecie przez cały dzień.

FRATERNITY proponuje kolekcję ubrań i dodatków będącą wynikiem potrzeb  dzisiejszego pędzącego świata: luźne bluzki, spódnice rysujące linię bioder, czy stylowe płaszcze oversize. Modele  idealnie się uzupełniają tworząc zestawy zarówno do pracy jak i popołudniowe spotkania z przyjaciółmi. Wiosenna kolekcja  FRATERNITY to konsekwentne podążanie wyznaczoną ścieżką. To ubrania dla kobiet, które chcą wyglądać modnie i kobieco, a jednocześnie czuć  komfort i swobodę . Proste formy, wysoka jakość tkanin i dbałość o najdrobniejszy detal – to cechy charakteryzujące najnowszą kolekcję marki.

1 KOMENTARZ