Nowa kolekcja marki Tova na wiosnę 2016

Kolekcja TOVA na wiosnę 2016 to eklektyczny zbiór tendencji modowych na nadchodzący sezon.

 Starannie dopracowane modele w pastelowym Miksie kolorystycznym, tworzą świeżą kolekcję, której dominującym stylem jest mnogość stylizacyjnych rozwiązań. Właśnie dzięki temu sama możesz zdecydować, jak chcesz nosić proponowane ubrania: w duchu klasycznej elegancji czy też w bardziej casualowym klimacie.

Nowa kolekcja marki Tova na wiosnę 2016

Przewodnie barwy sezonu to modny błękit serenity i kwarcowy róż; to one nadają ton całości, choć towarzyszyć im będą subtelne popielate odcienie i wariacje na temat koloru niebieskiego.

Przezroczystości, włoskie koronki, kwiaty, falbany, nadruki i printy –  to wszystko znajdziesz we wiosennych propozycjach Tovy. W kolekcji ważną rolę grają również duże kokardy, błyszczący minimalizm tkanin, różnorakie pasy i dekolty w kształcie litery V, które zawsze pięknie podkreślą smukłość szyi. Wiosna to wielki powrót ulubionych wiskozowych i bawełnianych tkanin oraz lekkich dzianin.

Nowa kolekcja marki Tova na wiosnę 2016

W ofercie znajdziecie lekkie szlafrokowe płaszcze, koszulki na ultra cienkich ramiączkach, delikatne swetry, a nawet skórzane torby. Wszystko to uszyte z najwyższą starannością o każdy detal, wyłącznie i zawsze w Polsce.