Szczotka IONIC BRUSH od KLAPP Cosmetics Masaż ciała na sucho dla zdrowia i urody!

Czy słyszeliście o szczotkowaniu ciała na sucho? To masaż specjalną szczotą, który ma same zalety: ujędrnia skórę, zmniejsza cellulit, pobudza krążenie, redukuje stres i doskonale oczyszcza organizm z toksyn! Szczotkowanie ciała na sucho to przebój w USA, który zdobywa coraz większą popularność również w Europie!

Poznajcie szczotkę Ionic Brush od KLAPP Cosmetics! Wykonana z naturalnego włosia oraz z cyny połączonej z miedzią szczotka doskonale sprawdza się w kuracjach domowych. Wystarczy jedynie 5 minut dziennie, aby zapewnić sobie dobre samopoczucie zarówno w sferze fizycznej, jak i duchowej. Ciekawi jesteście w czym tkwi jej moc? To proste: skóra ludzka powinna posiadać ujemne jony, jednak na skutek  min. ubioru z tworzyw sztucznych dochodzi do zmiany tego ładunku na dodatni. Dzięki zastosowaniu szczotki Ionic Brush, która wykonana jest z naturalnego włosia z delikatnym drutem z brązu po środku, w prosty i efektywny sposób dochodzi do zjawiska polaryzacji i zmiany ładunku dodatniego na ujemny. Łagodne bodźce mechaniczne aktywizują limfę i krążenie krwi w skórze. Złuszczony naskórek zostaje usunięty, a dodatkowo stymulowana jest odporność.

IONIC BRUSHZalety szczotkowania na sucho:

  • ułatwia wydalanie toksyn z organizmu
  • ma działanie peelingujące, co sprzyja wytwarzaniu nowych komórek skóry
  • sprawia, że skóra nabiera zdrowego koloru, staje się wyraźnie gładsza i jędrniejsza
  • sprawia, że ulega poprawie wchłanialność i działanie substancji aktywnych zawartych               w kosmetykach
  • sprzyja redukcji cellulitu, ponieważ  masaż usprawnia krążenie w naczyniach krwionośnych       i limfatycznych
  • działa pobudzająco, energetyzująco i antydepresyjnie
  • stymulujemy pracę całego układu krwionośnego, dotleniając i pobudzając organizm do regeneracji
  • doskonale odpręża i relaksuje

 Liczy się systematyczność!

Ionic Brush i Repagen BodyWażne jest, aby przy zabiegu szczotkowania zachować regularność. Masaż należy wykonywać długimi ruchami, siłę nacisku dostosowując do indywidualnego odczucia. Przy samym zaś masażu obowiązuje zasada ruchu z dołu ku górze, począwszy od stóp w kierunku łydek i ud. Masaż rąk rozpoczynamy od dłoni, następnie kierując się ku ramionom, aż do szyi. Brzuch masuje się delikatnymi ruchami kolistymi, podobnie jak skórę wokół piersi. Warto dokładnie wymasować pośladki oraz plecy, zachowując zasadę poruszania się w kierunku serca. Szczotki Ionic Brush nie należy stosować w przypadku alergii na miedź lub cynę. Dla wzmocnienia działania Ionic Brush zaleca się stosowanie kosmetyków z linii REPAGEN BODY po każdorazowym szczotkowaniu!

Cena szczotki: 198,00 zł