Ultra seksowna bielizna Etam na walentynki

Nowa walentynkowa kolekcja Etam to gra delikatnych koronek, sugestywnych kształtów, jedwabistych materiałów i wysokiej jakości haftów. Możesz wybrać pomiędzy seksownym body, ultra kobiecym gorsetem czy delikatną koszulką nocną. W czerwieni lub czerni w zależności od temperamentu i nastroju. Wszystko zostało stworzone tak, aby pobudzić Twoją zmysłowość. Odkryj ekscytującą kolekcję bielizny, która pomoże urozmaicić wspólne wieczory. Daj się skusić!

Szukasz czegoś wyjątkowego na zbliżające się Walentynki? Koniecznie sprawdź limitowaną kolekcję Etam zaprojektowaną specjalnie na święto zakochanych. Trudno o bardziej seksowną propozycję.

Seria utrzymana jest w dwóch sensualnych kolorach – czerwieni i czerni. Misternie utkane koronki i kuszące formy sprawią, że nikt nie pozostanie wobec niej obojętny. W kolekcji znalazły się zarówno komplety bielizny, super stylowe body, gorset i bardzo zmysłowe koszulki nocne.

Walentynki do doskonały pretekst aby pozwolić sobie na uzupełnienie garderoby o naprawdę seksowną bieliznę. Możesz też podpowiedzieć partnerowi, jaki prezent może sprawić Ci z okazji święta miłości…

Kolekcja dostępna jest już w salonach Etam w całej Polsce.