Pielęgnuj swoją wrażliwość

Pielęgnacja cery naczynkowej to prawdziwe wyzwanie nie tylko dla osoby dotkniętej taką dolegliwością, ale przede wszystkim dla technologów opracowujących receptury kosmetyczne.

Gama ANTIALLERGIC składająca się z 5 kosmetyków powstała w wyniku wieloletnich badań ekspertów Mincer Pharma, z myślą o zapewnieniu kompleksowej i skutecznej pielęgnacji cery naczynkowej. Dzięki zastosowaniu specjalnych fitokompleksów, w skład których wchodzą mieszanki ziołowe, produkty z gamy ANTIALLERGIC wzmacniają i uelastyczniają ściany naczyń włosowatych, wyciszają zaczerwienienia, delikatnie przyspieszają mikrokrążenie i niwelują zastoiny w naczyniach. Wiodącymi składnikami aktywnymi każdego produktu gamy są kasztanowiec i miłorząb japoński (Gingko Biloba) – składniki, których korzystny wpływ na ściany naczyń krwionośnych udowodniono dermatologicznie. Dodatkowo, każdy z produktów wzbogacony jest o starannie dobrane, indywidualne składniki, które potęgują działanie kosmetyku. Gama ANTIALLERGIC nie zawiera barwników, alergenów i alkoholu.

W skład gamy ANTIALLERGIC wchodzą:

  1. Nawilżający krem na dzień N°1201
  2. Przeciwzmarszczkowy krem na dzień N°1202
  3. Regenerujące serum do twarzy N°1205
  4. Wzmacniający tonik do twarzy N°1213
  5. Regenerująca maska w kremie do twarzy N°1215

Nawilżający krem na dzień N°1201

1201 krem AA_Mincer PharmaSkładniki aktywne: kasztanowiec, miłorząb japoński, borówka

Doskonale nawilża i wycisza skórę oraz zmniejsza zaczerwienienia. Dzięki escynie zawartej w kasztanowcu, wzmacnia naczynia krwionośne i jednocześnie przywraca im elastyczność. Ekstrakty z miłorzębu i borówki wyciszają „rumieniec” oraz obkurczają rozszerzone naczynia.

Cena: 29,99 zł/ 50 ml

 

 

Przeciwzmarszczowy krem na dzień N°1202

1202 krem AA_Mincer PharmaSkładniki aktywne: kasztanowiec, miłorząb japoński, imbir

 

Redukuje optycznie „pajączki”, przywraca zdrowy wygląd
i właściwe działanie drobnych naczyń. Ekstrakt
z miłorzębu neutralizuje wolne rodniki, hamując przy tym procesy starzenia się skóry. Imbir usprawnia mikrokrążenie naczynek włosowatych.

Cena: 29,99 zł/ 50 ml

 

 Regenerujące serum do twarzy N°1205

1205serum flakon AA_Mincer PharmaSkładniki aktywne: kasztanowiec, miłorząb japoński, centella asiatica

Dogłębnie nawilża i regeneruje skórę. Escyna zawarta w kasztanowcu, wzmacnia naczynia krwionośne i jednocześnie przywraca im elastyczność, a ekstrakt z miłorzębu neutralizuje wolne rodniki. Centella asiatica odpowiada za właściwe nawilżenie stymulując syntezę kwasu hialuronowego w skórze, a także ujednolica jej koloryt.

Cena: 29,99 zł/ 30 ml

 

 Wzmacniający tonik do twarzy N°1213

1213 tonik AA_Mincer PharmaSkładniki aktywne: kasztanowiec, miłorząb japoński, bluszcz Tonik dogłębnie oczyszcza i koi skórę. Dzięki wyciągowi z bluszczu wzmacnia naczynka włosowate i pobudza mikrokrążenie. Forma lekkiego, jedwabistego żelu pozwala na wydłużenie pozostawania na skórze składników aktywnych w nim zawartych oraz umożliwia stosowanie go bezpośrednio na skórę.

Cena: 19,99 zł/ 150 ml

 

 

 

Regenerująca maska w kremie do twarzy N°1215

1215 maska AA_Mincer PharmaSkładniki aktywne: kasztanowiec, miłorząb japoński, olejek abisyński

Skóra staje się zregenerowana, odżywiona i wyciszona, a „rumieńce” mniej widoczne dzięki uszczelnionym naczynkom. Dzięki zawartości olejku abisyńskiego w masce, skóra jest miękka, gładka i elastyczna. Ze względu na swoje regenerujące właściwości, maskę można stosować zimą jako krem ochronny zabezpieczający przed wiatrem i mrozem.

 Cena: 29,99 zł/ 75 ml

 

Gama ANTIALLERGIC nie zawiera
barwników, alergenów, alkoholu