Zimowa pielęgnacja skóry z Iwostin Sensitia!

Laboratorium Iwostin przygotowało na sezon zimowy 2015/2016 dwa zestawy przygotowane z myślą o potrzebach pielęgnacyjnych skóry twarzy i dłoni podczas zimowej aury. W zestawach znajdują się kosmetyki linii Iwostin Sensitia, zabezpieczające skórę przed negatywnymi skutkami mrozu, wiatru, gwałtownych zmian temperatur i promieniowania UV. Zestawy dostępne są wyłącznie w aptece.

Zestaw_1 SensitaW pierwszym zestawie znajduje się Krem ochronny z lipidami na zimę SPF15 Iwostin Sensitia (50 ml), przeznaczony do codziennej ochrony przed niekorzystnym wpływem zimowej aury na skórę. Dzięki zawartości Phytowax® (ekstraktu z oliwek) oraz oleju macadamia, intensywnie odżywia i regeneruje skórę. Jest szczególnie polecany osobom uprawiającym sporty zimowe. Można stosować go u dzieci i niemowląt powyżej 3. miesiąca życia. Jako gratis, w cenie zestawu jest Balsam do ust SPF 20 Iwostin Sensitia (10 ml), który dzięki zawartości inteligentnego składnika DuraQuench™ IQ oraz witaminie E, wzmacnia naturalną barierę ochronną. Innowacyjny DuraQuench™ IQ dostosowuje się do otaczającego środowiska, optymalizując uwodnienie poprzez regulowanie strat wody ze skóry w różnych temperaturach i wilgotności.

Cena zestawu: ok. 37 zł.

Zestaw_2 SensitaW drugim zestawie obok Kremu ochronnego z lipidami na zimę SPF15 Iwostin Sensitia (50 ml), znajduje się Krem do rąk regenerujący Iwostin Sensitia (50 ml), który dzięki dodatkowi Fomblinu HC/R bardzo skutecznie chroni i regeneruje skórę rąk. Tworzy tzw. „biologiczną rękawicę”, zabezpieczającą skórę przed negatywnym działaniem środowiska oraz przyspiesza gojenie się mikrourazów naskórka.

Cena zestawu: ok. 31 zł.