Kobalt w zimowym wydaniu!

Zimowe stylizacje nie muszą być nudne! Jeśli chcesz ożywić swoją garderobę postaw na kobalt, który sprawdzi się w każdej sytuacji. Na sportowo, elegancko czy na co dzień. Każdy znajdzie coś dla siebie. Zobacz nasze propozycje.

 Kobaltowa, rozkloszowana spódnica w retro stylu będzie idealnie wyglądała z białą, klasyczną koszulą i czarnymi dodatkami. Taka propozycja jest bardzo prosta i elegancka, ale intensywny kolor spódnicy sprawi, że całość nie będzie wygląda nudnie, a modnie.

1 kobalt

Panie o sylwetce gruszki mogą wybrać podobny zestaw jak powyżej, z jedną różnicą. To dól powinien być klasyczny, ciemny, ale za to na górze możemy poszaleć. Czarna rozkloszowana spódnica z kobaltowym sweterkiem to propozycja na co dzień, jak również wieczorne wyjście. Wystarczy zmienić dodatki na bardziej imprezowe i look gotowy.

kobalt 2

Na koniec coś dla wielbicielek sukienek. Ciekawa w formie i kolorze sukienka to świetna opcja do pracy. Elegancka, ale charakterystyczna sukienka połączona z dodatkami w stylu glamour sprawia, że całość prezentuje się idealnie. Po pracy zamieniamy szpilki na mokasyny i gotowe.

kobalt 3