„Przyłapani na modzie” w listopadzie

Jesień nie musi oznaczać nudy w codziennych stylizacjach. Przyłapani w listopadzie postawili na modne w tym sezonie brązy, odcienie zieleni i klasyczne zestawienie czerni z bielą, udowodniając, że nudny outfit to ostatnia rzecz, na którą by się zdecydowali.

Bartosz – wyróżniony za najlepszy męski look tygodnia, postawił na wygodę. Do jeansowej parki założył ciepły komin, sportowe buty i plecak. Angelika i Radek wybrali klasykę – w ich stylizacjach dominują biele, czernie i szarości. W outfitach Anny i Dawida królują typowo jesienne kolory: ciemna zieleń i bordo. Z kolei Agnieszka jesienną kolorystykę przełamała kwiecistym printem na plecaku.

Kolejna odsłona akcji to przede wszystkim jesienne akcenty i ciepłe, wełniane dodatki. Klaudia wybrała beżowy płaszcz, skórzane botki i kapelusz – świetnie uzupełniający całość. Grzegorz zdecydował się na parkę w kolorze zgnitej zieleni, komin, plecak moro i bordowy full cap. Ich stylizacje zostały docenione przez głosujących, którzy wyróżnili ich w konkursie na look tygodnia. Diana brązowy płaszcz uzupełniła bordowymi dodatkami: grubym szalem i skarpetkami, wystającymi z czarnych mokasynów. Miłosz, podobnie jak Grzegorz, miał na sobie modną w tym sezonie zieloną parkę, natomiast Piotr postawił na jeansowy total look, na który założył popularną od kilku sezonów pikowaną kurtkę oraz szaro-czarny szalik.

Natalia, Klaudiusz, Ania, Dawid, Małgorzata i Viktor to kolejni listopadowi „przyłapani”, którzy udowodnili, że potrafią się modnie i stylowo ubrać. Natalia zakładając ciepłą parkę i sportowe buty udowodniła, że komfort jest dla niej bardzo ważny. Klaudiusz postawił na ekstrawagancję, zakładając marynarkę w kolorową, nieregularną kratę, poszewkę, marynarkę, krawat i czarne spodnie – wszystko zaprojektowane własnoręcznie przez niego. Nieszablonowość i niezaprzeczalne poczucie stylu zostało docenione wyróżnieniem za look tygodnia. Bon na zakupy otrzymała także Ania, znana osobom śledzącym trendy modowe jako blogerka Hannnah. Swoją czarno-czerwoną stylizację uzupełniła długim szalem w popielatym kolorze. Małgorzata – najstarsza uczestniczka tej edycji zachwyciła ekipę „przyłapanych” stylizacją utrzymaną w odcieniach czerni i beżu: modnym płaszczem do kolan, stylowymi botkami i czarnymi dodatkami. Z kolei Viktor, jako jeden z nielicznych postawił na kolor. Kobaltowa marynarka i czerwony sweter sprawiły, że nie mógł pozostać niezauważony. Z kolei 22-letni student malarstwa Dawid założył kamelowy płaszcz, kultowy szalik Burberry, wełniany sweter w pasy oraz proste spodnie i czarne, skórzane buty. Elegancja połączona z prostotą zagwarantowały mu zwycięstwo w konkursie na męski look miesiąca.

Uczestnicy ostatniej listopadowej edycji to przede wszystkim prostota i stonowane, typowo jesienne kolory. W stylizacji Roksany dominowały czarne akcenty, urozmaicone bordową, wełnianą czapką i szarymi trampkami. James założył granatową kurtkę, uzupełnioną prostymi spodniami i czarnymi trzewikami, z kolei wokalista Ian ubrał brązową, skórzaną kurtkę, komin z futerkiem i brązowy kapelusz Vintage. Główny element stylizacji Klaudii i Piotra stanowiły płaszcze w kamelowym kolorze oraz czarne, proste spodnie. Ich propozycje najbardziej przypadły do gustu czytelnikom portalu „Przyłapani na modzie” i tym samym zapewniły im wyróżnienie za look tygodnia w ostatniej listopadowej edycji.