Loribu i Ballin włoskie klimaty w sercu Warszawy

Miłość i pasja do Włoch były inspiracją do stworzenia di Trevi Boutique, miejsca równie magicznego co rzymska fontanna di Trevi, od której pochodzi jego nazwa. Butik łączy w sobie zmysłową urodę Rzymu z modowym szykiem Mediolanu, od września 2012 roku, w samym sercu Warszawy. Di Trevi Boutique oferuje damskie i męskie obuwie najbardziej prestiżowych włoskich marek, znanych i cenionych na całym świecie, a niedostępnych dotychczas na polskim rynku. Marki Loriblu i Ballin proponują modele najwyższej jakości, zawsze zgodne z najnowszymi trendami,  dzięki czemu każda para jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Twórcy butiku podczas wypraw do Włoch samodzielnie wybierają konkretne modele – wszystko po to, by podarować swoim klientom kawałek Italii na wyłączność.  

Loriblu – doskonałość  “made in Italy”

Loriblu to marka „made in Italy”, oferująca wszystko co doskonałe i najlepsze
z wiekowej tradycji włoskiego przemysłu obuwniczego.
Tradycje rzemieślnicze z Włoch spotkały się w kolekcji Loriblu z nowoczesnym podejściem do projektowania i oryginalnym designem. W ten sposób powstała luksusowa kolekcja butów dla kobiet i mężczyzn wykonana z materiałów najwyższej jakości oraz starannością charakterystyczną dla włoskiej sztuki rzemieślniczej.  Od ozdobionych kamieniami sandałów, przez eleganckie czółenka  po skórzane trampki, każda para wyraża niepowtarzalny charakter marki. W najnowszej kolekcji zachwycają modele botków z naturalnym cielęcym włosiem i klasyczne szpilki z eleganckimi, złotymi elementami. Nowością są oficerki i trampki wykonane z unikalnej, niezwykle miękkiej skóry jelenia. Loriblu tworzy buty, które są głównym punktem stylizacji oraz podkreślają indywidualny styl.

Ballin – sztuka uwodzenia

Uwodzenie to gra, do której zaprasza nas kolekcja Ballin. Główne zasady to: żywe kolory, zmysłowe linie i czarujący efekt  glamour.            
Ballin to obuwie dedykowane dla kobiet o olśniewającej osobowości i subtelnym poczuciu humoru. Od siedemdziesięciu lat Ballin, rozświetla każdy kobiecy krok, łącząc kreatywność z pasją do rzemiosła
i technologii. Dzięki wieloletnim badaniom materiałów, linii i wzorów produkty Ballin stały się czymś więcej niż tylko butami. Stanowią obiekt pożądania kobiet na całym świecie, które pragną odnaleźć w swoich szafach małe, weneckie dzieła sztuki.