Dagmara Michalik: Anna Dec czasem jest jak wulkan, a czasem jak baranek. Taka jest też moja kolekcja

b3e42f9e95 1818523430 michalik dec ambasadorka 1

Anna Dec została ambasadorką nowej kolekcji Dagmary Michalik. Projektantka twierdzi, że od dawna podziwia prezenterkę TVN za klasę, urodę i pasję. Uważa też, że osobowość Anny Dec idealnie pasuje do stylu kolekcji Clear Color, stworzonej dla kobiet energicznych, ceniących ubrania z klasą, ale i z pazurem.

Dagmara Michalik twierdzi, że od dawna ceni prezenterkę Annę Dec za klasę, pasję, urodę i ciepło, które z niej emanuje.

Czasem jest jak wulkan, a czasem jest spokojna i potulna jak baranek i taka jest moja kolekcja. Dlatego właśnie Ania Dec została ambasadorem kolekcji jesiennej – mówi Dagmara Michalik agencji informacyjnej .

Anna Dec to jedna z najpopularniejszych polskich prezenterek pogody. W ubiegłym roku gwiazda stacji TVN zwyciężyła w międzynarodowym konkursie prezentacji pogody Wettergipfel 2014 organizowanym w Austrii. Pokonała wówczas kolegów po fachu m.in. z Niemiec, Włoch i Szwajcarii. Prezenterka twierdzi, że zgodziła się zostać ambasadorką kolekcji Clear Color, ponieważ z Dagmarą Michalik łączy ją coś ważnego.

Ona długo zajmowała się innymi rzeczami, w których też była świetna, ale myślę, że teraz weszła na drogę, na której być powinna. I nas łączy ten początek, to bycie na drodze, którą sobie obrałyśmy – mówi Anna Dec.

W swojej najnowszej kolekcji Dagmara Michalik połączyła klasyczną elegancję, jak np. ołówkowe spódnice, ze stylem casualowym. W kolekcji dominują najmodniejsze kolory sezonu: czerwień, szarość, fiolet i czerń, oraz wysokiej jakości materiały, takie jak jedwab, tafta, wełna i kaszmir. Wszystkie sylwetki wchodzące w skład kolekcji Clear Color zostały zaprojektowane tak, by podkreślać kobiecą talię.