„ Nessi by Ewa Mielnicka”

„ Nessi by Ewa Mielnicka” – linia butów zaprojektowanych przez ambasadorkę marki, Miss Polski 2014, specjalnie na wybory Miss International Peagent, które w tym roku odbywają się w Japonii.

Ewa Mielnicka pracowała na 14 modelami od kilku miesięcy. Pod baczną opieką projektantów i konstruktorów marki Nessi, zdobywała doświadczenie na hali produkcyjnej. Efektem tej współpracy jest linia butów stworzonych dla kobiet aktywnych, wymagających, ceniących sobie wysoką jakość i wygodę obuwia, nieodzownie połączonego z przystępną ceną.

Jak zawsze w przypadku marki , linia „Nessi by Ewa Mielnicka”, wykonana jest z niezwykle starannie wyselekcjonowanych skór i zamszów, z dbałością o oryginalne detale i wykonanie, a sama Ewa twierdzi, że mimo wysokości obcasów większości modeli, buty są bardzo wygodne i stabilne.

Podczas swojego pobytu w Japonii, na który Miss Polski 2014, wylatuje już 17.10.2015, będzie okazja przetestować „na żywo” wszystkie modele, tak aby Polki ( i nie tylko) miały przekonanie, że sięgając na półkę po eleganckie buty, wybierają produkt do noszenia, mody, elegancki, ponadczasowy, uniwersalny.

Related Images:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj