Francuski szyk – inspiracje

Francuski styl charakteryzuje klasa, elegancja i szyk. Francuzki zawsze wyglądają modnie i światowo. Przyglądając się bliżej ich stylizacjom dochodzimy do wniosku, że diabeł tkwi w szczegółach. Klasyka, która nigdy nie wychodzi z mody, w połączeniu ze stylowymi dodatkami sprawi, że i Ty będziesz wyglądała jak Paryżanka, dlatego jeśli lubisz ten styl sprawdź nasze propozycje!

Moda Damska Stylizacje  Francuski szyk - inspiracjeZestawienie bieli i czerni to klasyka, którą możesz w nadchodzącym sezonie zastąpić odcieniami granatu lub szarości. Francuzki stawiają na prostotę, ale w niezwykłych formach, dlatego spódnica tulipan, w połączeniu z białym t-shirtem, będzie wyglądała efektownie. Do tego koniecznie kolorowa apaszka, okulary, tak charakterystyczne dla Paryżanek i… trampki z koronki. Coraz częściej szpilki właśnie zastępowane są butami typu jazzówki czy trampki.

Moda Damska Stylizacje  Francuski szyk - inspiracjeNasza druga propozycja jest dla osób, które uwielbiają też styl marynarski. Połączenie pasków z czerwienią i bielą sprawi, że będziesz wyglądała modnie, ale też elegancko. Francuzki słyną z łączenia wygody ze stylem glamour, dlatego śmiało możesz łączyć eleganckie ubrania ze sportowym obuwiem.

Moda Damska Stylizacje  Francuski szyk - inspiracjeOdcienie granatu, biel i marynarskie paski w połączeniu z czerwienią, to zdecydowanie najbardziej stylowy, francuski zestaw. Prosty, a jednak spektakularny. Nasza ostatnia propozycja to look na przykład do pracy. Modna elegantka! To zawsze się podoba! Więcej inspiracji na Domodi.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here