MKTP – niezwykły koncept z polską duszą

Pierwsza, wizerunkowa sesja marki została zrealizowana na dachu kultowego, stołecznego klubu Patio Kredytowa 9 oraz w naturalnych, podmiejskich przestrzeniach, które na myśl przyciągają wakacyjną atmosferę. Zdjęcia mają podkreślać wartości MKTP – naturalność, autentyczność i miejski charakter. Za obiektywem aparatu stanęła Katarzyna Jabłońska, a w role modeli wcielili się znajomi marki.

Pierwsza kolekcja marki Mój Kraj Taki Piękny to rezultat fascynacji pełnej humoru i dystansu do rzeczywistości popkultury PRL. Twórczość reżyserów takich jak Stanisław Bareja czy Andrzej Kondratiuk doskonale wpisuje się w filozofię marki, która z przymrużeniem oka traktuje absurdy codziennej rzeczywistości. Tu czyste formy zaskakują swą użytecznością, a energetyczna paleta barw od soczystego koralu po chabrowy odmienia charakter klasycznych sylwetek.

Autorski koncept przyniósł niebanalną, odważną i jednocześnie niezwykle swobodną kolekcję. Dzięki najwyższej jakości polskiej bawełnie udało się stworzyć rozwiązania, które doskonale rozumieją ciało i nie krepują ruchów. Bo w DNA marki MKTP tkwi pęd do działania, pasja i ciekawość, co doskonale współgra z miejskim stylem życia. Czerpiąc z ponadczasowej klasyki powstała prosta, ale skutecznie przyciągające wzrok linia – oversizowa marynarka, charakterna peleryna, przewiewne bluzy i koszulki.

Mój Kraj Taki Piękny tworzy z myślą o wszystkich pełnych pasji i kreatywności, którzy nie stronią od ironii oraz cenią sobie wygodę i wyrazisty styl. Nie chcą być przebrani, a ubranie ma im przede wszystkim służyć w ekspresji własnej tożsamości i podejścia do świata.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj