NOWE ODŻYWKI DO PAZNOKCI GOLDEN ROSE

4 IN ONE COMPLETE CARE to wszechstronna odżywka do paznokci. Uelastycznia płytki, czyniąc je bardziej odpornymi na łamanie i rozwarstwianie. Bogata formuła wzmacniająca wpływa na procesy twardnienia keratyny, poprawiając wygląd paznokci już po 4 tygodniach regularnego stosowania. Zaawansowana receptura zawiera podwójną porcję kompleksu witamin (A, E, C, F), ekstraktów roślinnych (aloes, cytryna, grejpfrut, granat, żeń-szeń) i olejku z pestek winogron.

4 IN ONE COMPLETE CARE można stosowaćna 3 różne sposoby:

 • stosowany na niepomalowanych paznokciach jako odżywka zapewnia im wysoki połysk i zadbany wygląd – najlepiej wtedy nałożyć dwie warstwy preparatu;
 • stanowi podłoże pod manicure − zapobiega zabarwianiu się paznokci od lakierów o ciemnych kolorach(jedna warstwa);
 • nałożony na lakier do paznokci jako top coat – nadaje mu połysk i zapewnia dłuższą żywotność (jedna warstwa).

Kosmetyki Uroda NOWE ODŻYWKI DO PAZNOKCI GOLDEN ROSE

BLACK DIAMOND HARDENER to nowa odżywka z cząsteczkami czarnego diamentu, który zapewnia paznokciom większą twardość i wytrzymałość. Zawiera podwójną ilość mikrocząsteczek diamentu oraz składników utwardzających. Tworzy na powierzchni paznokcia twardą i błyszcząca powłokę, zapewniając tym samym trwałe wzmocnienie osłabionych paznokci.

Preparatu BLACK DIAMOND HARDENER można używaćna 2 różne sposoby:

 • stosowany na niepomalowanych paznokciach jako odżywka zapewnia im mocne utwardzenie – należy regularnie nakładać dwie warstwy preparatu;
 • stanowi podłoże pod manicure − zapobiega odpryskiwaniu lakieru (jedna warstwa).

Kosmetyki Uroda NOWE ODŻYWKI DO PAZNOKCI GOLDEN ROSE

CUTICLE REMOVER GEL delikatnie złuszcza i odbudowuje skórki wokół paznokci dzięki cząsteczkom mineralnym oraz składnikom odżywczym i nawilżającym. Delikatnie złuszcza suche skórki, a dzięki cząsteczkom mineralnym nadaje świeży wygląd paznokciom.

 

Specjalna formuła, zawierająca komórki macierzyste róży, słodki olejek migdałowykompleks tłuszczów i peptydy na bazie keratyny zapewnia wygładzenie i zdrowy wygląd skórek i paznokci. Dzięki CUTICLE REMOVER GEL cienką skórkę przy paznokciach możemy zlikwidować, odsuwając ją delikatnie, bez konieczności wycinania.

Kosmetyki Uroda NOWE ODŻYWKI DO PAZNOKCI GOLDEN ROSE

MEGA SHINE TOP COAT przedłuża trwałość lakieru i nadaje połysk paznokciom. Specjalna formuła tworzy na pomalowanym paznokciu twardą gładką warstwę znacząco przedłużającą trwałość i blask pomalowanych paznokci. Zapewnia zachowanie połysku i koloru oraz trwale zabezpiecza przed odpryskiwaniem.

MEGA SHINE TOP COATmożna stosować na 2 sposoby:

 • nakładany na lakier dwa razy w tygodniu, pomiędzy kolejnymi zabiegami manicure, zabezpiecza paznokcie, przedłuża trwałość lakieru i ożywia połysk koloru, a dzięki zawartemu w nim filtrowi UV zapobiega rozjaśnieniu i żółknięciu paznokcia;
 • stosowany bezpośrednio na paznokcie nadaje im naturalny, błyszczący wygląd.

Kosmetyki Uroda NOWE ODŻYWKI DO PAZNOKCI GOLDEN ROSE

NAIL & CUTICLE BEAUTY OIL nadaje miękkość skórkom i zapewnia  gładkie paznokcie  dzięki wyjątkowemu bogactwu składników roślinnych o działaniu nawilżającym i odżywczym (wyciąg z pestek słonecznika, winogron, awokado, słodki olejek migdałowy), oliwie i witaminie E. Szybko wchłaniająca się beztłuszczowa formuła preparatu chroni warstwę paznokcia i regeneruje ją oraz zapewnia miękkość i gładki wygląd skórek.

Kosmetyki Uroda NOWE ODŻYWKI DO PAZNOKCI GOLDEN ROSE

NO MORE BITE to preparat, który ma przeciwdziałać obgryzaniu paznokci i stymulować ich wzrost. Kuracja „odwykowa” jest tym łatwiejsza, że preparat ma gorzki smak, co skutecznie niweluje chęć skubania paznokci i skórek wokół nich. Tworzy niepodlegającą żółknięciu, błyszczącą warstwę. Dzięki zawartości witaminy E, B5 i składników roślinnych (pokrzywa, algi, czosnek) odżywia i przyspiesza wzrost paznokcia. Może być stosowany zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn.

Kosmetyki Uroda NOWE ODŻYWKI DO PAZNOKCI GOLDEN ROSE

OXYGEN NAIL GROWTH to preparat do pielęgnacji paznokci, bogaty w antyutleniacze i komórki macierzyste jabłka, które przyśpieszają wzrost płytek i zwiększają ich wytrzymałość. Odżywia paznokcie i pomaga poprawić ich wygląd. Bogata formuła opatentowanych składników wpływa na wzmocnienie paznokci i zabezpiecza je przed pękaniem, złamaniem i rozdwajaniem już po 4 tygodniach regularnego stosowania.

Innowacyjna formuła preparatu zawiera:

 • zaawansowany kompleks komórek macierzystych jabłka,
 • przenikalne cząsteczki tlenu,
 • naturalne antyutleniacze,
 • witaminy (A, C & E),
 • składniki odżywcze (ekstrakt z alg, wyciąg z pestek słonecznika, minerały morskie, ekstrakt kasztanowca),
 • składniki nabłyszczające,
 • filtry UV, które chronią paznokcie przez odbarwieniami.

OXYGEN NAIL GROWTH – można stosować na 2 sposoby:

 • nakładać na czyste i niepomalowane paznokcie dwie warstwy raz na tydzień – jako odżywkę, która przyspieszy wzrost paznokci i da efekt zadbanych dłoni;
 • nałożyć jedną warstwę jako bazę pod lakier chroniącą paznokcie.

Kosmetyki Uroda NOWE ODŻYWKI DO PAZNOKCI GOLDEN ROSE

SMOOTHING  BASE NAIL FOUNDATION to preparat z kompleksową, zaawansowaną formułą składników mineralnych oraz  roślinnych komórek macierzystych, która zapewnia aksamitny i gładki wygląd paznokci:

 • dzięki zawartości minerałów zakrywa w jednej chwili rysy i niedoskonałości na powierzchni paznokci;
 • zaawansowana formuła opatentowanych składników zawierających antyutleniacze, witaminy (E, C), komórki macierzyste róży i gruszki wspiera procesy anty-utleniania i zatrzymuje przedwczesne ubytki keratyny;
 • pokrywa przebarwienia i zażółcenia paznokcia;
 • nadaje im zdrowy wygląd;
 • zapewnia gładką warstwę i przedłuża trwałość nałożonego lakieru.

SMOOTHING BASE NAIL FOUNDATION można stosować na 2 różne sposoby:

 • nakładać na czyste i niepomalowane paznokcie dwie warstwy raz na tydzień – jako odżywkę, która przyspieszy wzrost paznokci i da naturalny efekt zadbanych dłoni;
 • nałożyć jedną warstwę jako bazę pod lakier chroniącą paznokcie i wyrównującą ich powierzchnię.

Kosmetyki Uroda NOWE ODŻYWKI DO PAZNOKCI GOLDEN ROSE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here