Miss Trouble SS 2015 – Zbuntowana wizja kobiecości

Masa energii, kolorów i odważnych form. Czy to może zwiastować kłopoty? Zupełnie nie! Double Trouble to najnowsza kolekcja młodej marki Miss Trouble wkraczającej wraz  z wiosną na polski rynek mody z dwoma nowymi liniami.

Double Trouble inspirowana jest modą z kalifornijskich wybrzeży lat 70-tych. Kobiece kroje, unikalne printy, etniczne elementy i soczyste kolory – to i jeszcze więcej można znaleźć  w tym sezonie w ofercie Miss Trouble. Kolekcja składa się z dwóch linii tematycznych – linii Miss i linii Trouble, które debiutują w ofercie marki i zostaną w niej na stałe. Linie są odzwierciedleniem dwóch kobiecych charakterów, które wyrażane są poprzez styl.

Linia Miss jest skierowana do pewnych siebie i swojej urody, ceniących proste kroje
i niewymuszoną elegancję kobiet. Nie zabraknie klasycznych barw takich jak biel, czerń
i granat, modnych w tym sezonie marynarskich pasków oraz prostych form.

Trouble to bardziej zbuntowana odsłona Miss Trouble, stworzona dla odważnych, pełnych energii dziewczyn „z pazurem”. W kolekcji dominują dopasowane formy z wycięciami, asymetryczne wzory, zwiewne kombinezony i komplety krótkich topów z obcisłymi spódnicami. Kolekcja pełna jest mocnych, nasyconych barw – soczystej limonki czy głębokiego chabru oraz mieszanki unikalnych printów i etnicznych wzorów rodem z lat  70-tych.

Poza kolekcją Double Trouble w ofercie marki znajdą się charakterystyczne bluzy z haftem Miss Trouble.