Gatta partnerem pokazu MMC!

30 marca w Warszawie duet MMC pokazał swoją nową kolekcję. Partnerem pokazu i najnowszej kolekcji MMC wydarzenia była Gatta, która z projektantkami współpracuje już od kilku sezonów. Do stylizacji z kolekcji wiosna/lato 2015 zostały wykorzystane modele podkolanówek marki Gatta, które zaprojektował duet projektantów MMC – Ilona Majer i Rafał Michalak.

Na 42. piętrze ekskluzywnego apartamentowca Cosmopolitan w Warszawie odbył się pokaz duetu MMC Studio, prezentujący najnowszą kolekcję „Unplugged”, na sezon wiosna-lato 2015. Partnerem wydarzenia była Gatta, która już po raz kolejny współpracuje z projektantami. Stylizacje w najnowszej kolekcji MMC Studio zostały uzupełnione podkolanówkami znanej marki. Ilona Majer i Rafał Michalak zaprojektowali je specjalnie na potrzeby pokazu. Duet stworzył unikatowy model podkolanówek, ozdobionych charakterystycznym podwójnym lampasem.  Kolekcja ta po raz pierwszy zaprezentowana została podczas Fashion Week w Budapeszcie, natomiast w Warszawie projektanci pokazali jej rozszerzoną wersję.

„Dzięki współpracy z polskimi projektantami, modele Gatty stają się częścią kolekcji prezentowanych na wybiegach i w ten sposób tworzą nowe trendy w świecie mody. Udowadniamy w ten sposób, że produkty naszej marki – rajstopy, skarpetki, a teraz także podkolanówki – świetnie prezentują się nie tylko na ulicy, ale także na czerwonym dywanie. Takie przedsięwzięcia wyzwalają w nas nowe pokłady kreatywności i pozwalają na ciągły rozwój marki Gatta” – komentuje Małgorzata Barton, Brand Manager Gatta.

W kolekcji „Unplugged” dominowała biało-beżowa kolorystyka. Pojawił się jednak także intensywny turkus i specjalnie dla MMC zaprojektowane we Włoszech cyfrowe druki na jedwabiu. Projekty zostały wzbogacone np. elementami w postaci skóry czy przezroczystości. Uwagę przyciągała również forma i faktura tkanin – duet wykorzystał m.in. silikonowe materiały powleczone prawdziwym srebrem, odzieżową folię – nawiązującą do stylistyki lat 60. oraz tkaniny techniczne o papierowym wykończeniu. Projekty w ten sposób podkreślały nowoczesny charakter całej kolekcji, jej oryginalność i ekstrawagancję.

Na pokazie nie zabrakło tłumu gwiazd, pojawiły się m.in.: Joanna Horodyńska, Katarzyna Zielińska, Paulina Sykut-Jeżyna, Kinga Rusin, Marta Wierzbicka czy Magda Steczkowska.

Gatta od dawna współpracuje i wspiera polskich projektantów (m.in. Bizuu, Gosia Baczyńska, Michał Szulc, Paprocki&Brzozowski, Robert Kupisz), jest partnerem ich pokazów, ale także wspólnie z nimi tworzy limitowane kolekcje rajstop.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj