Abstrawear wystartowało w Złotych Tarasach

Abstrawear to marka odzieżowa założona przez jednych z najpopularniejszych polskich youtuberów w Polsce – grupę Abstachuje.TV. Stoisko z casualową odzieżą sygnowaną nazwą Abstrawear zlokalizowane jest na pierwszym poziomie Złotych Tarasów, w sąsiedztwie sklepu H&M.

Abstrawear to popularność Abstrachuje.TV przeniesiona na ulice. Marka powstała w  2013 r. i do tej pory była dostępna wyłącznie w sklepie on-line. Na nowo otwartym stoisku w Złotych Tarasach znajdziemy damskie i męskie koszulki, bluzy, spodnie oraz czapki. Charakterystycznym ich elementem jest nadruk ABCH – skrót od nazwy grupy. Prócz ciekawego dizajnu motywem przewodnim całej kolekcji są hasła i powiedzenia, z których zasłynęli założyciele grupy.

Abstrawear

O tym, z jaką powagą członkowie Abstrachuje.TV traktują swoją poza filmową działalność niech świadczy deklaracja, że stawiają na jakość od pomysłu i zaprojektowania aż po sam moment zakupu. Co tydzień jeden z założycieli stoi za ladą stoiska – bo jak przyznają – jest to dla nich dodatkowa forma interakcji z fanami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj