Romantyczny pokój nastolatki

Prawdziwa miłość, to coś o czym marzy każda kobieta. Do tych marzeń zazwyczaj większą wagę przywiązują dziewczynki – spodziewają się romantycznych liścików, pięknych kwiatów i tajemniczych uśmieszków. Zresztą nie tyle chodzi o gesty, co o większą skłonność do romantyzmu i bujania w obłokach. A przede wszystkim – do otwartego tego manifestowania. Dlatego też chętniej dekorują swoje pokoje miłosnymi akcentami. Jeśli im w tym pomożemy, nie tylko spędzimy z nimi więcej czasu, ale też zyskamy zaufanie i staniemy się powierniczkami dziewczęcych sekretów. A to dla każdej mamy jest bezcenne! 

Pokój małej, zakochanej księżniczki jest bazą do rozwijania zainteresowań i pasji – kto wie, może otoczona serduszkami zapragnie powędrować w stronę kariery na miarę Jane Austin? Elementy niezbędne w każdym pokoju to łóżko, szafa i biurko – tu dobrze jest postawić na minimalizm. Proponujemy uniwersalne meble, o jasnych, stonowanych kolorach, które posłużą jako tło dla romantycznych dekoracji. Polecamy kolekcję Parole marki Pinio – dominują w niej skandynawski styl i prostota formy. Minimalistyczne łóżko można narzucić pościelą w subtelne serduszka i kwiatki i udekorować pastelowo różowymi girlandami, lub tymi w kształcie serc. Warto dodać kilka nadprogramowych poduch – będzie nimi zachwycona każda marzycielka.

Biurko, zakochanej nastolatce wydaje się takie prozaiczne, ale przecież przy nim można pisać liryczne listy miłosne, czy zwierzać się pamiętnikowi. Postawmy na klasyczny, prosty mebel, umieszczony w kameralnym, nieco schowanym punkcie – tak, by marzycielka miała poczucie prywatności.   Naklejki niewątpliwie nadadzą pokojowi dziewczęcy, romantyczny charakter.

Z kolei minimalistyczną, pojemną szafę ozdobić można pastelowymi wstążkami i naklejkami z romantycznymi motywami.

Toaletka, jako spełnienie marzeń każdej dorastającej panny, również to kolejny must-have. Czy może być coś bardziej kobiecego niż perfumy, pędzle i kolorowe kosmetyki? Mamy niechętnie podchodzą do tego tematu, tłumacząc, że na wszystko przychodzi czas. My uważamy, że warto spróbować chociażby dla zabawy w domu, a w późniejszym czasie mebelek będzie idealny do przygotowań na pierwsze randki.

Trzymamy za was kciuki, im więcej miłości i romantyzmu, tym lepiej. Jesteśmy pewni, że mebelki posłużą „na dobre i na złe”. Nawet złamane serca, znajdą swoje miejsce w pokoju pełnym ciepła i przytulnej atmosfery.