NOWOROCZNY NUMER MAGAZYNU JOY

Gwiazdą styczniowego wydania magazynu Joy została blogerka Jessica Mercedes, dziewczyna, która wywołuje skrajne emocje oraz opinie wśród polskich kobiet. Specjalnie dla magazynu udzieliła wywiadu oraz wystąpiła w minimalistycznej sesji zdjęciowej. Jessica opowie dlaczego media przekręcają jej wypowiedzi oraz co by robiła gdyby nie prowadziła bloga.

Cytat z wywiadu:

„Pozowania na ściance nie traktuję zbyt poważnie, ale się tego nie wstydzę. To część mojej pracy. Za granicą to jest normalne i wszyscy grzecznie czekają w kolejce, żeby dać się sfotografować. W Polsce luzie często unikają ścianki i mają wymówki typu: nie, dzisiaj nie wyglądam dobrze. To nieprofesjonalne”

Ponad to w JOY:

Tak się wydaje! Raport na temat zakupów – jak radzić sobie z impulsywnymi, niepotrzebnymi zakupami lub jak uniknąć sytuacji, w której żałujemy, ze czegoś nie kupiłyśmy. Prezentujemy 5 typów klientek, które podsuną kilka wskazówek, jak dokonywać właściwych wyborów.

To, co się liczy! Raport na temat tego, co naprawdę ważne jest w życiu. Australijska pielęgniarka Bronie Ware przez osiem lat opiekowała się starszymi ludźmi, którzy uświadomili jej, że z wiekiem zmienia się perspektywa postrzegania życia. Bronie zebrała wnioski z rozmów ze swoimi podopiecznymi i stworzyła 5 punktów, które pomogą zmienić ci życie.

Temat z okładki: Miłosny horoskop na 2015  – 6 stron pełnych tajemnic i przyjemności, które przyniesie nowy 2015 rok.

wyStyczniowy JOY w kioskach od 16 grudnia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj