Top Secret for Avanti

Po raz drugi marka Top Secret przygotowała limitowaną linię ubrań dla miesięcznika Avanti.

Wiosenna edycja specjalnej kolekcji prezentowana jest na łamach kwietniowego numeru Avanti). Dla  czytelniczek przygotowano zniżkę -25% na zakup produktów Top Secret for Avanti.

Wiosenna kolekcja Top Secret  for Avanti stworzona z myślą o miłośniczkach mody oparta jest jednym z najważniejszych w tym sezonie kolorów – niebieskim. Głównym motywem są porcelanowo – niebieskie kwiaty na białym i granatowym tle. Zaprojektowane modele podkreślają klasyczną, kobiecą sylwetkę. Sukienki eksponują talię i są idealną propozycją na bardziej oficjalne wizyty jak i mniej formalne spotkania. Wiosenna kolekcja Top Secret  for Avanti oparta jest jednym z najważniejszych w tym sezonie kolorów – niebieskim. Głównym motywem są porcelanowo – niebieskie kwiaty na białym i granatowym tle. Zaprojektowane modele podkreślają klasyczną, kobiecą sylwetkę. Sukienki eksponują talię i są idealną propozycją na bardziej oficjalne wizyty jak i mniej formalne spotkania.

Kolekcję dopełnia wciąż modny zestaw spódnicy w stylu pencil  oraz spodni i żakietu w jednakowym, kwiatowym nadruku, wpisując się tym samym w must –look sezonu pod nazwą maching separates.

Top Secret  for Avanti jest kobieca i oryginalna, a jej elegancki w założeniu wydźwięk przełamują łatwe w stylizacji formy i komfortowe jakości. Subtelne, chłodne w tonacji kwiaty dodają prostym formom modowego charakteru. Kolekcja nie narzuca sztywnych wizytowych ram – jest wdzięczna w odbiorze, przyciąga pięknym nadrukiem i sprawia, że można poczuć się w niej wyjątkowo. Odważny kwiatowy print jest niebanalnym rozwiązaniem dla osób, które szukają mocnych modowych rozwiązań w sprawdzonych formach

Kolekcja bazuje na najmodniejszych połączeniach kolorystycznych z pokazów Lato 15 – granatu i różnych odcieniach niebieskiego. inspirowana jest pokazem marki LELA ROSE na sezon SS15.

Top Secret  for Avanti dostępna jest  w sklepach Top Secret i sprzedaży online od 27 marca. będzie wspierana kampanią telewizyjną i reklamami w tytułach Agory. Kolekcja komunikowana jest też w mediach społecznościowych i  na wszystkich witrynach sklepów Top Secret .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj