Majowe wydanie JOY

Gwiazdą majowego wydania magazynu Joy została piosenka i blogerka Honorata Skarbek, dziewczyna, która ciągle poszukuje nowych wrażeń i wyzań. Specjalnie dla magazynu udzieliła szczerego wywiadu oraz wystąpiła w energetycznej sesji zdjęciowej.  Honey opowie o pracy nad nową płytą, sposobach na relaks oraz gdzie widzi siebie za 5 lat.

Cytat z wywiadu:

„Za pięć lat mam nadzieję, że będę prowadzić własny biznes. Chciałabym połączyć modę z marketingiem internetowym, np. otworzyć fajny sklep z modą dla dziewczyn. Nie planuję sama zostać projektantką. Ale wydaje mi się, że będę umiała znaleźć wystarczająco zdolnych ludzi, by mój plan biznesowy zadziałał. Mam do tego przygotowanie praktyczne – już teraz zatrudniam całkiem sporą grupę osób”

Najzabawniejszy  komentarz, jaki przeczytałam na swój temat:

„Często trafiam w mediach na informację, że poprawiłam sobie urodę. Wymieniane są wszelkie możliwe zabiegi. Bawi mnie to, ponieważ żadnego z nich nie zrobiłam.”

Ponad to w JOY:

Super akcja BIKINI! Na przełomie kwietnia i maja magazyn JOY sprzedawany i promowany będzie w butikach marki ESOTIQ. To już trzecia edycja spersonalizowanej akcji zakupowej przygotowanej we współpracy z ESOTIQ. Dla wszystkich czytelników przygotowana jest specjalna zniżka w wysokości 25 zł.

Poczuj się świetnie! 33 triki na pewność siebie i wspaniałe samopoczucie. Nasza redaktorka radzi jak wprawić się w doskonały nastrój i czerpać z nadchodzących, wiosennych dni jak najwięcej dobrej energii. Udowadniamy, że najprostsze metody są zawsze najlepsze!

Czego mężczyźni naprawdę chcą w łóżku? Co kręci facetów w seksie? Czego oczekują od partnerka? Nasz autor (mężczyzna!) odpowiada na te pytania bez żadnego skrępowania.

Wykorzystaj jego wiedzę i punkt widzenia!

Temat z okładki: Barbie Inspiruje –  Zakręcona i słodko różowa sesja modowa w stylu blond idolki z dzieciństwa.

Majowy JOY w kioskach od  21 kwietnia.