LOOKBOOK RESERVED Kids „THE SECRET PLACE”

Dzięki RESERVED tegoroczna zima będzie wyjątkowo magiczna. Pobudzi wyobraźnię, kreatywność i ciekawość świata najmłodszych…
Będzie też nieco nostalgiczna i sentymentalna…

Z myślą o dziewczynkach i chłopcach projektanci RESEREVED proponują dwa nowe trendy inspirowane bajkową tajemnicą, zabawą i zaczarowanym światem wspomnień:

Palace Masquarade (trend dedykowany małym damom) oraz Lil Gatsby (trend przeznaczony dla małych dżentelmenów).

Motyw przewodni kolekcji to The Secret Place. Trendy Palace Masquarade  przenoszą w krainę pozytywnych emocji, radości, wspomnień i dziecięcych odkryć dokonywanych na strychu. Uchylają drzwi do krainy zabaw w poszukiwanie skarbu, w której to stary kufer i dawno nieużywane przedmioty zyskują nieodparty czar. Najpierw schody prowadzące do tajemniczego świata „strychu”… Potem drzwi, które skrzypią w zawisach, wirujące w zimowym słońcu pyłki kurzu… I już tam jesteśmy, już można zacząć przygodę z przeszłością: w jednym kącie zabawki, w drugim stare sukienki babci, które świetnie nadają się na strój księżniczki, pod oknem skrzynia ze starymi rzeczami taty: skórzaną teczką, aparatem fotograficznym, zakurzonym kapeluszem… jest nawet karnawałowa maska pirata. To tutaj dziewczynki stają się damami dworu, a chłopcy dzielnymi poszukiwaczami przygód. Oprócz liryzmu wspomnień, w najnowszych trendach dziecięcych RESERVED odnajdziemy klasę, elegancję i gwiazdkowy przepych.

Palace Masquarade

Damą być… Każda dziewczynka poczuje się wyjątkowo elegancko i uroczyście w sukienkach i rozłożystych spódniczkach z zimowej kolekcji RESERVED. W trendzie Palace Masquarade znajdziemy ubranka, które zachwycą „małe księżniczki”. Palace Masquarade to wygodne, ale zarazem odświętne propozycje na okres spotkań rodzinnych i  zabaw gwiazdkowo-sylwestrowych. W elementach nadruków pojawiają się maski, kucyki, ornamenty pałacowe. Inspirację kolorystyczną stanowi magiczna atmosfera świąt i rozświetlona, bogato ozdobiona choinka. Dominuje szmaragdowa zieleń, złoto dla kontrastu, a także odrobina burgundu i koralu dla rozjaśnienia barw. Jest zabawa kolorami i fakturami: tiulowe wykończenia spódniczek ciekawie kontrastują z futerkową kamizelką, a dodatki w stylu „glamour” doskonale uzupełniają odświętny wizerunek.

Lil Gatsby

Zimowo-świąteczny trend, który sprosta wymaganiom małych dżentelmenów. Lil Gatsby nawiązuje do pełnych przepychu lat 20. Idealnie skrojone garnitury, szelki i muchy to atrybuty prawdziwego eleganta. Aby było mu ciepło, projektanci RESERVED proponują miękkie swetry z wyrazistym kołnierzem, pasujące do szykownych koszul. W nadrukach pojawiają się nawet motywy w stylu art  deco. Lil Gatsby to synonim wyrafinowania, klasy – ale także wygody i komfortu. Wszak radość płynąca z zabawy jest równie ważna, jak modny i elegancki image!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj