Otwarcie nowego butiku BezAle

W miniony czwartek na ul. Mokotowskiej w Warszawie odbyło się oficjalne otwarcie butiku marki odzieżowej BezAle, któremu towarzyszył pokaz kolekcji jesienno-zimowej 2014/2015. Na imprezie pojawiły się znane polskie gwiazdy teatralne i telewizyjne.

BezAle to nowoczesna polska marka modowa, która powstała z prawdziwej pasji do tworzenia ubrań. Różnica pokoleń projektantek pozwala zachować równowagę, dzięki czemu ich projekty są pełne młodzieńczej odwagi połączonej w doskonałych proporcjach z minimalistycznym stylem.

Jednym z nadrzędnych celów marki BezAle jest tworzenie produktów wysokiej jakości. Każdy projekt to efekt wieloletniego doświadczenia projektantek w branży odzieżowej, które zdobywały współpracując z ekskluzywnymi markami włoskimi. Dobrą jakość ubrań BezAle doceniają znane polskie gwiazdy, które chętnie uczestniczyły w otwarciu nowego butiku. Wśród gości pojawiła się Dorota Gardias, Anna Korcz, Joanna Kurowska, Oliwia Angerstein, Anna Samusionek, Katarzyna Groniec, Aneta Todorczuk-Perchuć, a także Bartosz Żukowski.

Podczas pokazu została zaprezentowana kolekcja BezAle na sezon jesień-zima 2014/2015, a w stylizacjach wykorzystano obuwie Nessi. O fryzury modelek zadbała firma My Organics, a makijaże wykonała Anna Kujaszewska. Nagrody w loterii wizytówkowej ufundowała firma Nessi, Fiuu Fiuu Day Spa oraz dystrybutor win markowych Wine Market.

Pozostali Partnerzy: Drogeria Internetowa Mistic.

Produkcja: PRomotion Instytut Events