Vippi Design – rodzinnie i aktywnie nawet w jesienne chłody

Wszystkie mamy doskonale wiedzą, jak ważny jest dla ich pociech regularny ruch na świeżym powietrzu. Dla nich to nie tylko wspaniała przyjemność, ale także czynnik wpływający na zdrowie i kształtowanie odporności. A cóż może być zarazem zdrowszego i przyjemniejszego, niż wspólnie spędzone aktywne popołudnie w parku?

Niech jesienne chłody nam tego nie odbierają! Każdy z nas od czasu do czasu robi postanowienia, że od przysłowiowego jutra będzie aktywniej spędzał wolny czas. Niestety nie jest niczym zaskakującym, że aura o tej porze roku raczej sprzyja zaszyciu się w domu przed komputerem. Ale nie dajmy się! Gorąca herbata z sokiem smakuje jeszcze lepiej po powrocie z jesiennego spaceru. Rodzicom łatwiej jest się zmobilizować – mają dodatkową motywację w postaci troski o zdrowie i prawidłowy rozwój swoich dzieci. Świetnie! A co, jeśli damy wszystkim mamom dodatkową motywację..? Jeśli sprawimy, że będą czerpać jeszcze więcej przyjemności i satysfakcji ze wspólnie spędzonych aktywnych chwil? Jeśli staną się wzorem i inspiracją dla innych? Katarzyna Gałaj, projektantka i pomysłodawczyni Vippi Design, z powołania tworzy wesołe ubrania dla mam i ich córek, które z łatwością potrafią podołać nawet najbardziej ekstremalnym figlom i z pewnością nie pozostają niezauważone.

Bo dzieci uwielbiają ruch na świeżym powietrzu.

Przygotowaliśmy dziś 8 stylizacji, po 4 dla mam i córek, które świetnie sprawdzą się podczas jesiennych aktywności na świeżym powietrzu. Mama i córka zrobią furorę pojawiając się razem w pasujących do siebie zestawach. Jednak Vippi Design to więcej niż tylko wspaniałe, optymistyczne kolory i wzory. Miękkie, rozpinane bluzy dresowe posiadają bardzo długie rękawy z rozcięciem na kciuk, dzięki czemu można w  nich schować całe dłonie. Szerokie ściągacze przy nogawkach spodni zapewniają dodatkowe ciepło dla kostek. Ubrania szyte są z najwyższej jakości naturalnych materiałów produkowanych w Polsce. Wszystko po to, aby czerpać jak najwięcej przyjemności z aktywnego spędzania czasu w gronie rodziny.