Nowa kolekcja CONFASHION 2014/2015. Moda inspirowana podróżami

CONFASHION słynie z miłości do dzianiny. W tym sezonie także nie zabraknie doskonałej jakości tkanin i zaskakujących połączeń kolorów. Najnowsza jesienno-zimowa kolekcja jest już dostępna.

Kolekcję definiują barwy ziemi, kolory natury doskonale spajające się z przestrzenią, ponadczasowe, przywodzące na myśl emocje towarzyszące nam podczas podróży – stanu otwarcia na te aspekty życia, których na co dzień nie dostrzegamy, uczucia zachwytu i obrazów, jakie budujemy w pamięci, próbując zatrzymać cenne dla nas chwile.

Niezmienna dla kolekcji pozostała charakterystyczna zabawa tkaniną i drukiem cyfrowym. Druki cyfrowe wykorzystane przy tworzeniu nowej kolekcji to reminiscencje rzeczywistych wypraw, przetworzone graficznie tak, aby pojawiły się na nich kolejne warstwy koloru, fragmenty innych obrazów, które nakładając się na siebie układają się w swoistą mapę skojarzeń – każdy z nas może stworzyć swoją.

Niepowtarzalne grafiki tworzą intrygujące wzory na sukienkach i swetrach, ale warto zwrócić uwagę chociażby na modułowy płaszcz, z dwoma wymiennymi dołami. Po odsunięciu dolnej części płaszcz zamienia się w wygodną kurtkę.

Ta kolekcja z pewnością intryguje, zaskakuje, ale przede wszystkim zachwyca. CONFASHION jako marka wielokrotnie pokazywała jak tworzyć ponadczasowe, piękne ubrania. Projektantka nieustannie się rozwija. Jeszcze w październiku ubrania marki będzie można znaleźć w butiku na ulicy Mokotowskiej 52. Już teraz czekamy także na kolekcję wiosna/lato 2015, która zgodnie z zapowiedziami, będzie pokazana w Alei Projektantów podczas Philosphy Fashion Week w Łodzi.