Celebration Fashion Festival II – Poznańskie Święto Mody!

Już 4 października w najbardziej prestiżowym klubie w Poznaniu – Pacha Ibiza dzięki firmie Celebration Productions i pomysłodawcy imprezy Patrykowi Boro odbędzie się druga edycja Celebration Fashion Festival!

Na tej wyjątkowej imprezie swoje kolekcje zaprezentuje wielu cenionych zarówno na arenie Polskiej, jak i międzynarodowej projektantów, wśród których znajdą się m.in.: Natasha Pavluchenko, Cherries, Patrycja Plesiak, UrbanGal czy też Style House Fashion oraz oraz walczącą o piękno każdej kobiety Adrian Fabryka Rajstop! Impreza to również idealne miejsce na debiuty w świecie mody, i tak też swoją pierwszą kolekcję luksusowych futer zaprezentuje finalistka programu TVN Top Model – Zostań Modelką Justyna Pawlicka! Modelki do pokazów przygotowywać będą najlepsi – za make up odpowiedzialna będzie firma Beauty Art Beaty Małachowskiej, natomiast za uczesaniem modelek zajmie się Salon L’oreal Expert Poznań City Center, stylizacja paznokcie na pokazach to również w ostatnim czasie niezwykle popularny trend, dlatego też stylizacją paznokci modelek zajmie się jedna z najlepszych stylistek dłoni Julia Nessa.

Celebration Fashion Festival II to impreza, która łączy w sobie luksus z wyjątkowym nigdzie niespotykanym światem wyselekcjonowanych trendów w modzie i muzyce z czego słynie Pacha Ibiza. Wśród partnerów imprezy znalazło się wiele marek proponujących towary z najwyżej półki od kliniki MediArt zajmującej się medycyną estetyczną, niezwykły biznesowy hotel City Park, przez salony masażu ThaiLand i firmę Essence Cleanse proponującą naturalny detox i dietę bogatą w świeże soki po firmę LauraStar, która słynie z najlepszych szwajcarskich żelazka parowych. To właśnie na tej imprezie każdy z gości będzie mógł zapoznać się z najnowszymi trendami produktów luksusowych, oraz zawrzeć co najważniejsze wiele nowych kontaktów biznesowych.

Druga edycja imprezy Celebration Fashion Festival odbędzie się w najbliższą sobotę w klubie Pacha Ibiza w Poznaniu o godzinie 21:00!

Zapraszamy na stronę wydarzenia https://www.facebook.com/events/387941231321428

 


Partnerzy:
Fundacja Future In Fashion www.futureinfashion.com
MediArt Instytut https://www.facebook.com/mediartinstytut
STI Poligrafia https://www.facebook.com/STIpoligrafia
Epilo https://www.facebook.com/pages/Epilo/531950226816556
ThaiLand https://www.facebook.com/masaztajski
LauraStar https://www.facebook.com/Laurastar.Polska
City Park Residence https://www.facebook.com/CityParkHotel
Essence Cleanse https://www.facebook.com/EssenceCleanse
Adrian https://www.facebook.com/AdrianFabrykaRajstop
PadThai https://www.padthairestauracja.pl/

 

– Natasha Pavluchenko https://www.facebook.com/pavluchenkon
(Butik Stary Browar +2 Atrium)
– Eva Minge http://www.evaminge.poznan.pl/
(Salon Style Fashion House – Kupiec Poznański, Pasaż Rondo, Swarzędz Zamkowa 17)
– Cherries https://www.facebook.com/cherries4fashion
(Sklep Online http://www.cherries.com.pl/-cat-1.html)
– Justyna Pawlicka https://www.facebook.com/JustynaLucjaPawlicka
– Patrycja Plesiak Design https://www.facebook.com/patrycjaplesiak
(Atelier Konstantynów Łódzki)
– UrbanGal https://www.facebook.com/Afrogalpl