DZIEŃ Z JOAN RIVERS NA E! ENTERTAINMENT

Już w najbliższą sobotę widzowie E! Entertainment będą mieli okazję przypomnieć sobie najśmieszniejsze momenty niedawno zmarłej Joan Rivers – kultowej gospodyni jednego z najpopularniejszych programów na E! Entertainment – Policji stylu. Od godz. 15.30 do 20.00 stacja pokaże najbardziej pamiętne odcinki serii, a o godz. 21.00 fani będą mieli okazję obejrzeć 90-minutowy program Policja stylu: Ku pamięci Joan.

Joan Rivers była aktorką, komiczką, gospodynią programów telewizyjnych, bizneswoman i jedną z najpopularniejszych na świecie osobowości telewizyjnych. Przez ponad 60 lat rozśmieszała widzów na scenie i przed telewizorami. Od 20 lat związana była z E! Entertainment, gdzie w ostatnich latach wraz z Kelly Osbourne, Giulianą Rancic i Georgem Kotsiopoulosem prowadziła jeden z   najpopularniejszych i najchętniej oglądanych programów stacji – Policję stylu.

W sobotę, 20 września wiernych fanów czeka prawdziwa gratka – rozpoczynający się o godz. 15.30 maraton najbardziej pamiętnych odcinków Policji stylu – w tym wydania specjalne z okazji tegorocznych rozdań Złotych Globów, Grammy, Oscarów i nagród Emmy.

O godz. 21.00 widzowie będą mieli okazję obejrzeć wyjątkowy program Policja stylu: Ku pamięci Joan, gdzie Melissa Rivers – córka Joan i producentka Policji stylu dołączy do telewizyjnej „rodziny” matki – Kelly Osbourne, Giuliany Rancic i George’a Kotsiopoulosa. W tym wyjątkowym odcinku będą ze śmiechem wspominać kobietę, która na zawsze zmieniła sposób komentowania imprez na czerwonym dywanie i miała ogromny wpływ na miliony osób na całym świecie. Fani zobaczą niepokazywane wcześniej zakulisowe nagrania, gdzie Joan rozśmieszała widzów programu i wszystkich wokół, najbardziej pamiętne wypowiedzi aktorki oraz najzabawniejsze wizyty gości w programie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj