Podróż w świat najnowszych trendów

Warszawski Klif zaprasza do zapoznania się z nowościami ze światowych stolic mody: Nowego Jorku, Paryża, Londynu oraz Mediolanu. Już 20 września w Domu Mody Klif odbędzie się prezentacja jesienno – zimowej kolekcji 2014/2015 wybranych marek.

Moda na podróże

Najlepsze marki, polscy i zagraniczni projektanci oraz ekskluzywne produkty wyznaczają trendy i są źródłem stylowych inspiracji. Wszyscy miłośnicy mody powinni wybrać się 20 września do Domu Mody Klif na prezentację najnowszych kolekcji. Będzie ona miała formę „modowych wysp” nawiązujących do światowych stolic mody: Nowego Jorku, Paryża, Londynu i Mediolanu, podczas której modelki wystąpią w roli żywych manekinów. Zaprezentowany zostanie także film przedstawiający najnowsze propozycje takich marek jak: Aryton, Coccinelle, Gerry Weber, Guess, Guess Marciano, Hera, iBlues, Marella, Max Mara, Royal Collection, S’portofino, Swarovski, Yes oraz salonu Imperium z markami Basler, Cambio, Luisa Cerano. Realizatorzy tego materiału przygotowali niespodziankę – wystąpi w nim Marcelina Zawadzka, Miss Polonia 2011 i uczestniczka aktualnej edycji „Tańca z Gwiazdami”. Za stylizacje odpowiedzialny będzie Grzegorz Bloch.

Wspieraj szczytny cel

Z prezentacją kolekcji na nadchodzący, jesienny sezon wiąże się także konkurs prosprzedażowy. Do wygrania jest atrakcyjna wycieczka ufundowana przez właściciela inwestycji sPlace, pobyt w hotelu SPA oraz bony na zakupy w Klifie. Dla gości przygotowano także muzyczną niespodziankę w postaci koncertu! Niezwykle ważnym aspektem całej imprezy promującej jesienno-zimowe kolekcje, jest jego charytatywny charakter. Klienci, którzy tego dnia zrobią zakupy w specjalnie oznaczonych sklepach, przyczynią się wsparcia fundacji Ewy Błaszczyk Akogo?. Serdecznie zapraszamy do Domu Mody Klif w wyjątkową, modową podróż po światowych trendach na sezon jesień-zima 2014/2015!