Poznaj nadzwyczajne buty Reebok ZQUICK

Człowiek od wieków dąży do pobijania kolejnych rekordów. Stale mierzy wysoko, by osiągać najlepsze wyniki. Ta potrzeba sprawia, że nasze ciało pozostaje w ciągłym ruchu – zupełnie jak w sporcie, gdzie każdy zawodnik pragnie być najszybszym. Reebok pomaga spełniać te dążenia, dlatego stworzył innowacyjny model butów Reebok ZQUICK, który elektryzuje do wygrywania z czasem i samym sobą.

Reebok, inspirowany technologią stosowaną w oponach samochodów sportowych, stworzył nadzwyczajnie szybkie buty ZQUICK ELECTRIFY  – zapewniające pewność i dopasowanie do każdego ruchu w trakcie nawet najbardziej intensywnego treningu. Reebok ZQUICK jest stworzony dla tych, którzy cenią sobie bezkompromisową szybkość. Pianka, wypełniona bąbelkami powietrza i nacięcia w podeszwie, daje możliwość doskonałego kontaktu z podłożem, co amortyzuje Cię podczas szybkich biegów, zapewnia przyczepność i kontrolę podczas nagłych zmian kierunku. Siateczki umieszczone w cholewce umożliwiają odpowiednią cyrkulację powietrza. Technologia NANOBREEZE zapewnia wentylację i sprawia, że stopy pozostają chłodne podczas treningu biegowego. Dodatkowo buty zostały wzbogacone o innowacyjną miękką wkładkę wewnątrz – system NANOWEB – który zapewnia komfort, wygodę, chroni przed obtarciami, dopasowuje się do stopy, stabilizuje ją i zapobiega jej przesunięciom podczas biegów miejskich krótko i średniodystansowych.

Buty ZQUICK od Reebok reagują na każdy, nawet najmniejszy ruch stopy, zapewniając bezpieczeństwo i jednocześnie chroniąc przed kontuzjami. Są stworzone z myślą o tych, którzy nie chcą zostawać w tyle w pogoni za nowoczesnością, ale należą do entuzjastów aktywnego życia, za którymi to inni chcą podążać. Poznaj Reebok ZQUICK – z nimi bieganie już nigdy nie będzie takie samo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj