Wnętrza w stylu Joanny Koroniewskiej – autorska kampania aktorki na Westwing.pl

Uwielbia urządzać i dekorować wnętrza. Nie lubi nudy, więc miesza różne style
i nieustannie wprowadza do swojego domu nowe elementy wystroju: niewielkie meble,
dodatki, świeże kwiaty.

Dla Westwing Joanna Koroniewska wcieliła się w dwie role: stylistki wnętrz i florystki. Efekty jej pracy można oglądać na stronie westwing.pl od 10 do 16 września br.
Aranżowanie wnętrz to wielka pasja Joanny Koroniewskiej. Aktorka przyznaje, że stale upiększa
swój dom, chętnie też służy radą rodzinie i przyjaciołom. Lubię zmieniać przestrzeń wokół siebie. Nie boję się eklektyzmu i wyrazistych dodatków – wynajduję je na pchlich targach i w internecie. Często też samodzielnie przerabiam zakupione meble i akcesoria. Zazwyczaj wystarczy niewielka zmiana, aby przedmiot zyskał zupełnie inny, niepowtarzalny charakter – wyjaśnia Joanna Koroniewska.

Bogate doświadczenie w urządzaniu wnętrz pozwala aktorce łączyć ze sobą różne formy, kolory i style. Najchętniej sięga po elementy skandynawskie, minimalistyczne, angielskie i francuskie, dobierając je tak, aby w efekcie powstawały aranżacje nowoczesne i przytulne zarazem. Ozdabia je kwiatami. Zawsze mam w domu świeże kwiaty i wiem, co robić, aby cieszyć się ich pięknem przez wiele dni. Gdy bukiet więdnie, z najsilniejszych roślin tworzę jednokwiatowe, minimalistyczne kompozycje w dużych szklanych wazonach, a pozostałym skracam łodygi i układam je w niewysokich słoiczkach. W ten sposób dłużej zachowują świeżość – zdradza Joanna Koroniewska.

Specjalnie dla czytelników Magazynu Westwing aktorka nagrała krótki poradnik – jak
wykonać trzy proste, ale jednocześnie bardzo efektowne bukiety.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj