Międzynarodowy Dzień Urody z KLAPP Cosmetics

W 1995 r. Międzynarodowy Komitet Estetyki  i Kosmetologii postanowił jeden dzień w roku poświęcić pięknu. W ten oto sposób ustanowiono Międzynarodowy Dzień Urody, który przypada właśnie dzisiaj – 9 września. Tego dnia w wielu krajach organizowane są konkursy piękności, a także imprezy promujące zdrowie oraz  szeroko pojętą estetykę.

Oczywiście, o konieczności dbania o urodę należy pamiętać codziennie, jednakże 9 września warto zarezerwować kilka godzin tylko dla siebie, by zrobić coś dla poprawy własnej urody i samopoczucia. Może to być profesjonalny zabieg, odprężający masaż lub też zakup luksusowego kosmetyku. Jest tyle możliwości, by poczuć się wyjątkowo pięknie!

KLAPP Cosmetics od prawie 35 lat troszczy się o zdrową i piękną skórę oraz dobre samopoczucie swoich Klientów, tworząc dla nich niepowtarzalne produkty i zabiegi najwyższej jakości.

KLAPP_Logo-szare-duze

 

Nasze motto na dziś:

Piękno kobiety nie przejawia się w ubraniach, które nosi, w jej figurze lub sposobie w jaki układa włosy. Piękno kobiety musi być widoczne w oczach, ponieważ są one drzwiami do jej serca – miejsca gdzie mieszka miłość” (Audrey Hepburn).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj