Najmłodsi są vippi!

Znalezienie oryginalnej nazwy dla tworzonej marki to nie lada wyzwanie dla jej twórców, o czym wiedzą Ci, którzy doświadczyli takiego procesu.  Z tym problemem zmierzyła się też projektantka oryginalnej odzieży dziecięcej, która w ostatnich miesiącach pozyskuje coraz szersze kręgi  wielbicielek, nie tylko wśród najmłodszych fashionistek. Vippi, bo o tej marce mowa, jak się okazało,  to VIP ( bardzo ważna osoba), tyle że mały.

Podczas pokazu najnowszej kolekcji, która odbyła się w ostatni czwartek w salonie marki w jednym z centrów handlowych w Warszawie, jego goście mogli podziwiać małe i duże modelki na czerwonym dywanie ( w roli modelek także znane i lubiane aktorki:  Olivia Angerstein i Joanna Sydor), z gracją i dowcipem prezentujące barwne modele, które bardzo wyróżniają się  na polskim rynku odzieżowym .

Marka tworzy ubrania dla dziewczynek i dla kobiet, stąd też pokaz z zainteresowaniem obejrzały znane mamy: Anna Gzyra , Jadwiga Gryn i Sylwia Arnesen. I choć nie wszystkie mają córki, to kolekcję jednym głosem oceniły jako bardzo ciekawą . Takoż i pozostali.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj