Luksusowa łazienka dla całej rodziny

Tata uwielbia orzeźwiające poranne prysznice, mama rozkoszuje się relaksującymi prysznicami po pracy, a w weekendy cała rodzina lubi korzystać z sauny. Aby zaspokoić różnorodność preferencji, firma GROHE opracowała projekt przestronnej łazienki z przestrzenią spa dla całej rodziny. Wszystkie elementy są optymalnie rozmieszczone na 20 metrach kwadratowych, dając poczucie komfortu nawet wtedy, gdy w tym samym czasie z pomieszczenia korzysta kilka osób.

Szklane przesuwane drzwi zapewniają wejście do łazienki z sypialni, a wystrój obydwu pomieszczeń jest zintegrowany. W wystroju dominują białe płytki i ceramika, ale mimo to w łazience panuje przytulna i domowa, atmosfera dzięki drewnianym panelom, kamiennym płytkom na podłodze oraz wapiennym motywom na ścianie. Jasne pastelowe kolory podkreślają naturalną atrakcyjność przestrzeni, która dzięki przesuwanym drzwiom oferuje widok na ogród.

Łazienka w zależności od pory dnia oferuje każdemu członkowi rodziny wiele możliwości związanych z relaksem i odpoczynkiem, w zależności od indywidualnych preferencji. Zaczynając od prysznica, który zaprojektowany jest jako samodzielna oaza dobrego samopoczucia i wyposażony jest w innowacyjny system GROHE SPA® F-digital Deluxe. Efektem tego jest najwyższej jakości doświadczenie dla wszystkich zmysłów w podwójnej kabinie zawierającej głowice prysznicową GROHE Rainshower® F-Series. Cyfrowa bateria Allure F-digital jest przeznaczona do intuicyjnego i wygodnego sterowania strumieniem i temperaturą wody. Dzięki zamontowanym po bokach modułom parowym, skóra masowana jest delikatnymi strumieniami pary wodnej. Moduły LED podświetlają kabinę na kolor odpowiadający naszemu nastrojowi, natomiast wbudowane głośniki pozwalają słuchać ulubionej muzyki. Znajdujący się poza kabiną natryskową iPOD, pozwala wygodnie i bezpiecznie kontrolować wszystkie funkcje systemu.

Przestronna narożna sauna z drewnianymi ławkami to idealne miejsce na relaks w przyjemnym i naturalnym otoczeniu. Zamontowana naprzeciwko wanna wyposażona jest w wiele dodatkowych funkcji. System hydromasażu daje odprężenie, wypoczynek, a także delikatnie stymuluje skórę. Oświetlenie znajdujące się u podstawy wanny zmniejsza wizualnie wielkość obudowy, nadając jej „pływający” wygląd. Nastrojowe światło sprawia, że wieczorna kąpiel odbywa się w relaksującej, ciepłej i przytulnej atmosferze.

Odpowiednio ustawiona umywalka umożliwia mycie i pielęgnację ciała na każdy sposób. Daje wystarczająco dużo miejsca dla dwóch osób, dzięki czemu czas w łazience można spędzać wspólnie. Szafka łazienkowa z lustrem daje wiele miejsca na przechowywanie wszystkich używanych na co dzień przyborów.

Wanna i umywalka wyposażone są również w baterie Allure F-digital. To nie tylko elegancki i stonowany design, ale też najnowsza cyfrowa technologia. Kiedy sterowany dotykowo cyfrowy kontroler uruchamia i zatrzymuje wodę, zewnętrzne pokrętło pozwala precyzyjnie kontrolować jej przepływ. Każde preferowane ustawienie może być oczywiście zapamiętane. Wylewkę ścienną można dostosować do wzrostu użytkownika także rozmiarów różnych umywalek.

Projekt luksusowej łazienki zaproponowany przez GROHE, odpowiada na wszystkie potrzeby współczesnej rodziny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj