Pokój małego pirata

Żegluga na morzu z banderą powiewającą na wietrze, papuga na ramieniu i palące słońce – tego wszystkiego twoje dziecko potrzebuje, by poczuć się jak prawdziwy pirat. Jeśli jednak nie jesteś w stanie spełnić wyżej wymienionych oczekiwań, optymalnym rozwiązaniem będzie urządzenie pokoju szkraba w iście pirackim stylu. Ty, mając swojego małego rozbójnika pod własnym dachem, będziesz o niego spokojna, a on dumnie będzie trzymał wartę na swoim wymarzonym okręcie. 

Pokój pirata jest najlepszym rozwiązaniem dla dziecka, które marzy o morskich przygodach i wyprawach w poszukiwaniu skarbów. Kolekcja Nostalgia marki Pinio idealnie wpasowuje się w ten motyw. Jej rustykalny charakter i niepowtarzalne, wykończenia w stylu retro, inspirowane są statkami żeglugi dalekomorskiej. W ofercie znajdują się między innymi łóżka z wysuwanymi szufladami, czy drewniane skrzynie na skarby twojego dziecka. A przecież nic bardziej nie kojarzy się z pirackimi eskapadami, czy korsarskimi odkryciami, niż skrzynie pełne złota i innych bezcennych łupów ;)!  Kto wie, może właśnie za sprawą tego gadżetu twoja pociecha nauczy się sprzątać swoje rzeczy po skończonej zabawie?

W kolekcji Nostalgia nie mogło też zabraknąć elementów dekoracyjnych, które nadadzą dziecięcemu pokojowi nautystyczny klimat. W końcu czy można być postrachem mórz i oceanów nie posiadając takich akcesoriów, jak mapy skarbów, miecze, czy pirackie czapki? Na dalekomorskiej wyprawie przydadzą się też koce z motywem pirackiej czaszki, poduszki inspirowane odcieniami morskiej toni, zegary pomagające kontrolować czas podróży, czy oświetlenie niezbędne do wieczornego studiowania ksiąg pokładowych.

We wszystkich kolekcjach Pinio elementem równie ważnym co wygoda i piękny design jest bezpieczeństwo, co jest faktem na wagę złota dla każdej mamy, a zwłaszcza tej, która troszczy się o małego pirata ;). Meble tej marki w ciągu dnia będą inspirować malucha do kolejnych odkryć i podbojów, a wieczorem pozwolą spać spokojnie nie tylko Twojemu małemu kapitanowi, ale także tobie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj