Katalog IKEA 2015 już wkrótce w Polsce – sprawdź, gdzie zaczyna się dobry dzień… i dobra noc

  • 25 sierpnia rusza w Polsce dystrybucja Katalogu IKEA 2015. W tym roku IKEA koncentruje się na urządzeniu miejsca do spania i odpoczynku, ponieważ od tego jak śpimy, zależy to, w jakiej formie i nastroju wstajemy. W najnowszym katalogu i sklepach firmy klienci znajdą m.in. nowe produkty do aranżacji sypialni, w tym bogatą ofertę materacy, oraz mnóstwo inspirujących rozwiązań, które pomogą dobrze zacząć każdy dzień, a do tego nowe, niższe ceny na ponad 300 artykułów z całego asortymentu
  • Mobilne studio IKEA, w którym fizjoterapeuci doradzą, jak wybrać odpowiedni dla siebie materac, odwiedzi 7 miast w Polsce. W studio będzie też można zrobić sobie zdjęcie na okładkę nowego katalogu IKEA. Śledź jego trasę na www.IKEA.pl oraz na profilu IKEA na Facebooku

Tu zaczyna się dobry dzień… i dobra noc

Sypialnia to jedno z najważniejszych miejsc w domu – to nasz azyl, w którym odpoczywamy po całym dniu i gdzie możemy czuć się swobodnie i bezpiecznie. Jako ekspert w urządzaniu wnętrz IKEA bazuje na rzeczywistych potrzebach ludzi. W ofercie firmy znajdziemy kompleksowe, dobre jakościowo i przystępne cenowo rozwiązania, które pomogą nam zaaranżować idealne miejsce do spania i relaksu niezależnie od dostępnej powierzchni. Na klientów czeka m.in. nowy asortyment kołder i poduszek, około 70 oryginalnych wzorów pościeli w różnym stylu oraz nowe ramy łóżek, np. HURDAL czy DUKEN. Natomiast nowe elementy wyposażenia wewnętrznego szaf KOMPLEMENT ułatwią przechowywanie i pomogą uporządkować różne rzeczy. Z badań IKEA wynika, że w Polsce o sypialni jako osobnym pomieszczeniu marzy mnóstwo osób, ale ma ją tylko niewiele ponad połowa z nas. Ponadto jedynie 20% sypialni ma ponad 15 m2.

Dobry dzień zaczyna się od dobrze przespanej nocy, dlatego warto zadbać o jakość snu – kluczowy będzie dobór materaca. Obecnie tylko ¼ Polaków ma materac na łóżko – część z nas śpi na rozkładanej sofie, nawet jeśli w domu jest osobna sypialnia. Już od 25 sierpnia w IKEA nie tylko będzie można wybrać odpowiedni dla siebie model materaca, ale także skorzystać z porad fizjoterapeutów w tym zakresie.

„Coraz więcej osób mieszka w miastach, na małych powierzchniach, a życie staje się coraz bardziej stresujące, dlatego bardzo ważne jest stworzenie w domu przestrzeni do odpoczynku” – powiedziała Evelyn Higler, prezes IKEA Retail w Polsce. „W tym roku postanowiliśmy więc przyjrzeć się bliżej tematowi dobrego snu, wygodnej, przyjaznej i funkcjonalnej sypialni, miejscu, o którym możemy powiedzieć, że to tu zaczyna się dobry dzień i dobra noc. Zapraszam do lektury naszego nowego katalogu oraz do odwiedzania naszych sklepów, gdzie znajdziecie Państwo mnóstwo dobrych jakościowo, pomysłowych rozwiązań w różnych stylach dla całego domu” – dodała Evelyn Higler.