Aussome Christmas! Zacznij od włosów!

Aussome_ChrtistmasZima – to fantastyczny czas, kiedy cały świat pokrywa się białym puchem, na stokach zaczyna się super zabawa i wszędzie widać ozdoby zwiastujące Gwiazdkę!

Spraw by te Święta były Aussome – spędź je w stylu Aussie!

Święta to świetna okazja, żeby znów poczuć się jak dziecko – zajadać świąteczne łakocie, wyczekiwać Mikołaja i beztrosko bawić się na śniegu! Pamiętasz, jak będąc małą dziewczynką, z niecierpliwością wyczekiwałaś pierwszej gwiazdki? Pamiętasz, ile radości sprawiło Ci lepienie bałwana i zawieszanie bombek na choince? Nareszcie znów możesz zrzucić z siebie poważną minę i oddać się temu, co zawsze sprawiało Ci tyle frajdy! Nie wiesz jak zacząć? Bierz przykład z dziewczyny Aussie!

My w Australii uważamy, że życie jest zbyt krótkie, żeby brać wszystko na poważnie. Czerp jak najwięcej z filozofii Aussie i ciesz się chwilą! „Łatwo Wam mówić” – mruczysz pod nosem – „Święta tuż tuż, a ja nie mam jeszcze gwiazdkowych prezentów. Pieczenie pierniczków? Przypalam nawet wodę na herbatę! I cała ta przedświąteczna gorączka… Nie mówiąc już o suchych, niesfornych włosach”. Tak, wiemy że bycie idealną jest trudne… Dlatego skończ z tym jak najszybciej! Weź głęboki oddech i czerp z radosnej filozofii mieszkańców australijskich wybrzeży!

Nie jesteśmy elfami Świętego Mikołaja i nie znamy się na choinkach. Mieszkańcy krainy Aussie świętują Gwiazdkę w letniej scenerii, w otoczeniu palm i oceanu. Nie mamy reniferów ani śniegu, a zamiast bałwanów lepimy zamki z piasku. Jak widzisz, nasze zwyczaje są zupełnie różne, jednak łączy nas jedno – cieszymy się ze świąt i chcemy, żeby nasi bliscy wiedzieli, jak wiele dla nas znaczą. Zamiast spędzać całą wieczność nad szukaniem prezentu dla ukochanej osoby, podaruj im magiczną linię Aussie Miracle Moist – cudowny eliksir pełny odżywczych, nawilżających składników. Wiemy, że włosy to nie wszystko, ale myślimy, że to doskonały początek! Chcesz spędzić prawdziwe Aussome święta? Zacznij od włosów!

  • Aussie Miracle Moist Szampon 300 ml – 27,99zł*
  • Aussie Miracle Moist Odżywka 250 ml – 27,99zł*
  • Aussie 3 Minute Miracle Reconstructor 250 ml – 29,99zł*

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj