Winter Sale w Sizeer!

Sizeer - Marketing Investment Group Święta przyszły do Sizeer w tym roku nieco wcześniej – startujemy z zimową wyprzedażą i zapraszamy Was na świąteczno-karnawałowy shopping! Przyjdźcie z całą rodzinką i delektujcie się z wyśmienitym wyborem ciepłych, wygodnych i modnych produktów na zimę w gorących cenach!

Zimowa wyprzedaż w salonach Sizeer może oznaczać tylko jedno – tylko teraz, produkty najlepszych światowych marek dostaniecie w gorących, obniżonych cenach. A mówimy o takich gigantach świata mody, jak Nike Sportswear, Lacoste, Converse, Vans, adidas originals, Reebok, Puma czy Timberland. Każda z nich zachwyci Was oryginalnością swoich modeli i ponadczasowością wykonania. Nie trać dobrego stylu także zimą!

Buty, odzież i akcesoria z oferty Sizeer okażą się nie tylko doskonałym uzupełnieniem zimowej garderoby, ale także świetnym pomysłem na prezent. Kultowe produkty najlepszych marek to absolutny must-have pod każdą bożonarodzeniową choinką!

Już dziś sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy. Przyjdź do jednego z ponad 70 salonów Sizeer w całej Polsce lub odwiedź sklep internetowy e-Sizeer.com. Jesteśmy przekonani, że wyjdziesz pozytywnie wstrząśnięty i szybko wrócisz po więcej.

Właścicielem wszystkich salonów Sizeer jest Marketing Investment Group z o. o. S.K.A. – wyłączny dystrybutor Umbro, linii obuwniczej Lacoste w Polsce, New Era, Lotto, Head, O’Neill, Confront, Feewear, a także właściciel sieci salonów Symbiosis oraz 50 style.