Marysia Niklińska nosi projekty Blessus

scena z: Maria Niklińska, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPAMarysia Niklińska dołączyła do fanek marki Blessus – Michaela Hekmata. Aktorka na przedświątecznym spotkaniu Fundacji Dzieciom „Zdążyc z Pomocą”, miała na sobie szarą, sukienkę kopertową Blessus, pochodzącą z jesienno-zimowej kolekcji marki

W projektach BLESSUS najlepiej czują się kobiety nowoczesne i wymagające, dla których indywidulane podejście i filozofia szycia na miarę, są kluczowe.

Głównym elementem każdej kolekcji są kreatywne cięcia, dzięki którym powstaje prosta a zarazem unikatowa forma. Dzięki ciągłemu dążeniu do perfekcji, znajdujemy nowe rozwiązania techniczne, które pozwalają nam tworzenie wyjątkowych I komfortowych ubrań.

Charakterystyczną cechą projektów BLESSUS jest przywiązanie do włoskiej filozofii krawiectwa miarowego. krawcy dbają o każdy szczegół wykończenia mankietu, kołnierzyka, draperii czy rękawa.

BLESSUS kieruje swoje projekty do kobiet szukających precyzji krawiectwa, tkanin najwyższej jakości, innowacyjnych faktur oraz nieskazitelnych wykończeń.

Michael Hekmat jest absolwentem prestiżowej Istituto Marangoni w Mediolanie, pracował dla Vivienne Westwood w Londynie, Proenza Schouler w Nowym Jorku i Giambattista Valli w Paryżu. Jest podwójnym laureatem włoskiej edycji Vogue Talents.

Related Images:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj