HUSH WARSAW poleca na święta.

HUSH Warsaw to już nie tylko jednorazowe wydarzenie, ale bardzo konkretny sposób myślenia. O producentach, klientach i samych zakupach. HUSH Warsaw to jakość, oryginalny design, aktualne trendy, ale też kreowanie nowych kierunków rozwoju, nie tylko branży modowej.

A ponieważ zaproszenie na HUSH Warsaw jest również rodzajem rekomendacji udzielanej przez organizatorki wydarzenia, to warto tym rekomendacjom przyjrzeć się szczególnie w przedświątecznym okresie.

Przed nami ostatni tydzień, by zaplanować dobre i mądre zakupy! Wszystkim, którzy nie zdążyli dotrzeć na HUSH Warsaw, a chcą przymierzyć oryginalne ubrania i porozmawiać z ich twórcami polecamy showroom Młodzi Polscy Projektanci. Znajdziecie w nim projekty Kas Kryst, Jakuba Pieczarkowskiego i Odio Tees, Boli, Domi Grzybek, Michała Mrzygłóda, Kombokolor, Rilke, Unikke Design i Etnopii.

Po najlepsze publikacje o modzie i designie zapraszamy do księgarni Bookoff, która specjalizuje się w albumach o modzie, sztuce i designie. Sprawdźcie co mają na półkach: www.bookoff.pl.

Dobrą wiadomością dla szukających wyjątkowego designu jest informacja, że producent polskiej porcelany Kristoff, którą mogliście kupić na HUSH Warsaw, uruchomił właśnie sklep internetowy: www.kristoffdesignline.pl. Znajdziecie tu kolekcje zaprojektowane przez polskich grafików i projektantów, między innymi Anię Kuczyńską, która wspólnie z marką Kristoff przygotowała limitowaną kolekcję naściennych talerzy.

Za świąteczną oprawę strefy smaku na HUSH Warsaw odpowiedzialna była marka H&M HOME. Niedawno otwarty salon marki H&M HOME w warszawskim Centrum Handlowym Klif oferuje nowoczesne domowe akcesoria i cały szereg świątecznych dekoracji. To nowy punkt na mapie Warszawy, którego szeroka oferta zadowoli wiele osób poszukujących ciekawych elementów do wystroju wnętrz. www.hm.com/pl

Dobra kolacja nie obędzie się bez dobrego wina, w którego doborze może pomóc Vinoteka. W ofercie najlepsze wina z Włoch, Hiszpanii i Francji w atrakcyjnych cenach. Dodatkowo świąteczne zestawy, grawerowane butelki i dedykowane prezenty. Zajrzyjcie koniecznie! www.facebook.com/vinoteka24.

Wspierając dobre rodzime marki, HUSH Warsaw poleca również naturalne, polskie kosmetyki od PAT & RUB, które wciąż zaskakują świetnymi produktami o obłędnych zapachach. PAT & RUB to idealny pomysł na świąteczny prezent, który łatwo kupicie przez sklep internetowy marki: www.patandrub.pl.

Polecamy na święta!

HUSH WARSAW

 

ADRESY:

1. SHOWROOM – MŁODZI POLSCY PROJEKTANCI: ul. Bracka 23/ 52, Warszawa

2. KSIĘGARNIA BOOKOFF: www.bookoff.pl

3. H & M HOME: www.hm.com/pl

3. PORCELANA KRISTOFF: www.kristoffdesignline.pl

4. VINOTEKA: www.facebook.com/vinoteka24.

5. PAT & RUB: www.patandrub.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj