OZNACZONE NIEKRADZIONE!

BRANDSCAPE – oznaczone niekradzione! dado designDetale. Spędzają sen z powiek przed niejednym wydarzeniem, które organizujemy sami.

W natłoku przygotowań, bardzo łatwo o pominięcie istotnych szczegółów. Jednym z nich jest skuteczne i jednocześnie efektowne oznaczenie szklanek dla gości. Na tę potrzebę praktycznie i kreatywnie odpowiada BRANDSCAPE – gumowe opaski na szkło, dostępne w showroomie DADO DESIGN.

Najbliższym testem dobrej organizacji imprezy będzie sylwestrowa noc. Towarzyskie faux pas, jak picie z cudzej szklanki, będzie tutaj dobrym przykładem. Naczynia tego typu z założenia będą często używane, przy okazji często zmieniając miejsce. Warto więc strategicznie rozwiązać ten problem i odpowiednio oznaczyć szklanki, aby zminimalizować niezręczne sytuacje wśród gości.

BRANDSCAPE – oznaczone niekradzione!

Prezentowane znaczniki BRANDSCAPE wyróżniają się oryginalną kreacją i intensywną kolorystyką. Zabawne leśne motywy wykorzystane podczas projektowania nie tylko rozwiążą problem rotujących szklanek. Z pewnością wywołają też niejeden uśmiech wśród zaproszonych gości.

W każdym zestawie znajduje się 6 designerskich opasek z elastycznej gumy, która idealnie dopasuje się do szkła i pozostanie na nim bez ruchu.