Święta z Lamps&Co.

LampsandCoW gąszczu świątecznych ofert staramy się znaleźć ciekawe i unikalne prezenty dla najbliższych. Dla dzieci szukamy zazwyczaj zabawek dopasowanych do ich upodobań, czasami ubrań i bibelotów. A może zamiast tego zaskoczmy najmłodszych oryginalnym przedmiotem, który ozdobi ich pokój i sprawi, że zagości w nim pełnia kolorów i bajkowa atmosfera?

Odpowiedź znajdziecie w Lamps&Co!

Dzieci marzą o tym, aby ich pokoje przypominały te z bajek, które znają i oglądają. Marzą o bohaterach, o których czytamy im opowiadania na dobranoc. Myślą o tym, aby domowe wnętrza, w którym spędzają czas zamieniły się w komnatę królewską, piękny ogród, salon samochodowy, pokój super bohatera czy statek piratów. Te dziecięce marzenia można spełnić na kilka sposobów:

  • – malując ściany na określone wzory czy kolory,
  • – fototapetą,
  • – naklejkami ściennymi,
  • – zabawkami,
  • – dodatkowym wyposażeniem pokoju – lampami, siedziskami, poduszkami.

I tutaj pojawiają się produkty od polskiej marki Lamps&Co. Piękne lampy na drewnianej nodze, występującej w różnych kolorach z bajkowymi kloszami. Na abażurach zarówno lamp stojących jak i wiszących znaleźć można różnorodne wzory w samochodziki, samoloty i rowerki czy pirackie motywy oraz całe historyjki jak teatr, czy dzieci na paradzie, piękne rysunkowe zwierzęta i elementy florystyczne. W połączeniu z pufem, poduszkami w te same wzory czy narzutą na łóżko stworzyć możemy unikalny klimat i wyśniony przez dzieci świat. Produkty te mogą okazać się strzałem w dziesiątkę jako prezent na gwiazdkę!

Produkty Lamps&Co. wyprodukowano w Polsce. Wszystkie lampy, pufy oraz poduchy wykonane są z najwyższą dbałością szczegóły. Każda lampa ma podstawę wykonaną z naturalnego drewna, pomalowaną ekologicznymi, bezpiecznymi dla dzieci farbami, a materiał na kloszu, narzucie czy poduszce to 100% bawełna.

1 KOMENTARZ