Profanacja i Prowokacja !!

Maciej Zień finał pokazu SS 2014 w Parafii Św. Augustyna w Warszawie

http://youtu.be/dy5-oY8kkpU

3 KOMENTARZE

  1. Projektant mody Maciej Zień według mnie popełnił wielki błąd ,,pijarowy,, Prowokacje i skandale próbują wywoływać początkujący projektanci (tj. dzisiaj już zapomniany Arkadius, który na początku swojej kariery wykorzystał w kolekcji wizerunek Matki Bożej, i miał zrobić tym furorę), a nie projektanci już znani medialnie, popularni. Na niekorzyść Zienia jest jeszcze to, że raczej do tej pory był powszechnie lubiany i ceniony, a po ostatnim pokazie w Kościele jego akcje na pewno mocno spadły – ponieważ teraz, noszenie kolekcji od taniego prowokatora będzie ,,obciachem,, a nie chlubą dla kobiety. Niestety. To trochę tak, jakby projektant przygotował kolekcje z wyprawionych kocich futer i oczekiwał na aplauz.

  2. Doda powiedziała, że na pokaz Zienia już nigdy nie pójdzie… inne gwiazdy również wypowiedziały się raczej krytycznie o Pokazie. Faktycznie, nikt nie mówi o kolekcji, tylko o ,,kościele,, czyli poszło fatalnie. Teraz Celebrytki będą się mocno zastanawiały czy założyć suknie od Zienia na jakiś Bal Charytatywny

    …i teraz Zieniu będzie musiał dużo więcej uszyć darmowych ciuchów do rozdania damulkom, żeby zechciały się poprzechadzać przed kamerami, hehe..

    • Wielkie mi rzeczy! Kupi bele błyszczącego materiału po promocyjnej cenie na włoskich wyprzedażach, wynajmie później do katorżniczej roboty stażystów ze szkoły projektowania, żeby mu to pocięli i poszyli za frajer*, i tyle. Całkowity koszt takiej jednej sukienki to jakieś 50 zł plus cekiny od Swarovskiego. W godzinę lejba gotowa.

      *,,za frajer,, to znaczy: niewolnicza praca studentów w ramach bezpłatnego stażu objęta programem nauczania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj