SUPER KIDDO

Targi mody i designu dla dzieci połączone z kreatywnymi warsztatami i ofertą edukacyjną odbędą się 15 grudnia 2013 r. w Soho Factory (hala nr 63).

Targi mody i designu dla dzieci SUPER-KIDDO - PlakatSuper Kiddo jest autorskim projektem Open Minded Group dedykowanym dzieciom i rodzicom. Jego pierwsza edycja to połączenie strefy handlowej (Kiddo Market) z ofertą artystyczną (Kiddo Creative) i edukacyjną (Kiddo Edu).

Projekt ma na celu promowanie nowoczesnego wzornictwa oraz rozwijanie nieograniczonego potencjału drzemiącego w każdym dziecku.

Wierzymy, że inteligentne pobudzanie wyobraźni dziecka i kreowanie przestrzeni wokół niego gwarantują szybki rozwój i naukę myślenia w sposób nowoczesny i odważny .

Do współpracy przy wydarzeniu zaprosiliśmy wybranych projektantów oraz najciekawsze marki produkujące ubrania, akcesoria, meble i zabawki dla dzieci. Przy wyborze kierowaliśmy się dobrym designem, nieszablonowością i wysoką jakością wykonania. Projekt wyróżnia też selektywny dobór oferty warsztatowej, ukierunkowanej na rozwijanie kreatywności, doskonalenie zdolności poznawczych, nowoczesne wzornictwo oraz współpracę rodzica z dzieckiem. Zakładamy, że zabawa jest najlepszą formą nauki.

Patroni medialni: Kikimora, FUNpik, Radio Bajka, Futu.pl, Ladnebebe.pl, HipKiddo.pl, BabyOnline.pl, Designteka.pl

Organizator: Open Minded Group

Partnerzy wydarzenia: Soho Factory (miejsce targów), 12stopni (wyposażenie hali) Hocko (strefa kreatywna), Arbet Fabryka Syropianu