TRENDY HAIR FASHION & UNITED DANKS CONTEST

Tomasz Styczen wyroznionyWspominaliśmy już o UNITED DANKS CONTEST, prestiżowym konkursie w Japonii, w którym o tytuł mistrza rok rocznie rywalizuje ponad 1200 fryzjerów z różnych zakątków świata, m.in z Kraju Kwitnącej Wiśni, Korei Południowej, Chin, Wielkiej Brytanii, Australii, Brazylii, Szwecji i Polski. Po raz kolejny do grona imponującego składem jury została zaproszona współwłaścicielka Trendy Hair Fashion, Anna Kulec-Karampotis, gdzie z innymi gwiazdami światowego fryzjerstwa oceniała prace stylistów. To sześć lat temu Dyrektor Kreatywna zainicjowała obecność Polaków w tym światowym wydarzeniu, zdobywając wtedy pierwsze miejsce. To wydarzenie zainspirowało ją do uruchomienia konkursu dla fryzjerów w Polsce i nagradzania laureata udziałem w japońskim przedsięwzięciu.

W tym roku godnie reprezentował nasz kraj w UNITED DANKS CONTEST Tomasz Styczeń z chorzowskiego salonu , zgarniając dwa srebrne wyróżnienia, przyznane przez japońskie autorytety fryzjerstwa. Mimo gigantycznego tłumu rywalizujących ze sobą zespołów na konkursowej arenie w Jokohamie trudno było nie zauważyć polskiego duetu. Modelka Tomasza wyróżniała się zdecydowanie typem urody i wzrostem w stosunku do pozostałych, ale nie tylko to docenili jurorzy. Na ich szczególną uwagę zasłużyło precyzyjne strzyżenie, mistrzowski kolor oraz spójna stylizacja całości efektu.

Pobyt Anny Kulec-Karampotis w Japonii zaowocował również zorganizowaniem sesji zdjęciowej fryzur utrzymanej w orientalnym klimacie i sfotografowanej w miejskiej przestrzeni, która w Jokohamie znacznie różni się od naszych europejskich. Efekty pracy zespołu w składzie: fotograf: Marcin Gorgolewski, włosy: Trendy Hair Fashion & Ash Hair Make, modelka: Sałaka Enomoto, będzie można obejrzeć już wkrótce, tymczasem zachęcamy do obejrzenia reportażu z backstage`u tego projektu.

Podczas intensywnego tygodnia w Japonii, organizatorka wyjazdu, Anna Kulec-Karampotis znalazła także chwilę na prywatną wizytę w atelier projektantki mody Junko Koshino oraz w jej domu. Znana w polskim środowisku modowym designerka, która podczas ostatniego Fashion Week Poland prezentowała kolekcję, była mile zaskoczona upominkiem od Dyrektor Kreatywnej – albumem zdjęć upamiętniającym jej pobyty w Polsce. W małym rewanżu oprowadziła współwłaścicielkę sieci THF po swoim atelier oraz, mimo napiętego grafiku, zaprosiła na prywatne spotkanie w swoim imponującym apartamencie.

Japońska wizyta polskiego teamu była bogata w emocje i wydarzenia. Zapraszamy do obejrzenia relacji z poszczególnych jej fragmentów i obiecujemy, że dalszy ciąg nastąpi…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj