Wyróżnienie dla kolekcji Desert Storm marki Opoczno w konkursie Dobry Design 2014

Dobry Design 2014 - Desert Storm marki OpocznoKolekcja Desert Storm marki Opoczno uzyskała wyróżnienie w konkursie Dobry Design 2014, organizowanym przez magazyn wnętrzarski „Dobrze Mieszkaj”.

Magazyn „Dobrze Mieszkaj” już po raz trzeci przyznał nagrody i wyróżnienia w prestiżowym konkursie Dobry Design.

Jury, w skład którego weszło aż 120 architektów i projektantów wnętrz, wyróżniło kolekcję płytek ceramicznych Desert Storm marki Opoczno w podkategorii: płytki.

Kolekcja Desert Storm marki Opoczno zachwyca klasycznym wzorem naturalnego kamienia w nowoczesnej popielato-grafitowej kolorystyce. Dostępne w dwóch kolorach dekoracje zostały przyozdobione subtelnym wzorem z motywami kwiatowymi. Całość kolekcji uzupełniają szklane listwy w nasyconych kolorach ciemnego fioletu i czerwieni. Kolekcja Desert Storm została zaprojektowana z myślą o łazienkach, ale znakomicie sprawdzi się również w przestrzeniach kuchennych.

Podczas trzeciej edycji konkursu w 11 kategoriach nagrodzono łącznie 53 produkty, przyznając im tym samym tytuły i wyróżnienia Dobry Design 2014. Celem przyświecającym organizatorom było wyłonienie najciekawszych produktów z zakresu wyposażenia i wystroju wnętrz, a poprzez promocję najlepszych na polskim rynku rozwiązań udowodnienie, że przestrzeń, która nas otacza, powinna być nie tylko estetyczna, ale i funkcjonalna.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj