Lokówka wielofunkcyjna Philips

Lokówka wielofunkcyjna Philips – nieograniczona kreatywność, nieustanna pielęgnacja włosów!

HP8698 product in use_015-częściowy zestaw do modelowania włosów pozwala w prosty sposób stworzyć dowolną stylizację jednocześnie pielęgnując włosy. To propozycja dla osób lubiących ciągłe zmiany i praktyczne rozwiązania – za pomocą jednego urządzenia zrealizujesz wszystkie pomysły na stylizacje. Prostowanie, karbowanie i kręcenie nie musi negatywnie odbijać się na zdrowiu i wyglądzie Twoich włosów. Wyglądaj inaczej każdego dnia, bez obaw o uszkodzenia!

Wielofunkcyjna lokówka Philips została wyposażona w końcówkę 16mm do tworzenia loczków, szczotkę zwiększającą objętość włosów, 2 płytki do prostowania i karbowania włosów oraz spinki ułatwiające stylizację.

Dzięki temu zestawowi (5 w 1) możesz zaskakiwać swoim wyglądem każdego dnia. Urządzenie daje nieskończenie wiele możliwości pozwalając Ci wykazać się niczym nieograniczoną kreatywnością. Proste, błyszczące włosy w ciągu dnia i burza loków wieczorem to tylko jeden z pomysłów, który możesz zrealizować. Już nie musisz obawiać się, że częste zmiany fryzury zniszczą Twoje włosy.

Powłoka ceramiczna zastosowana w lokówce i płytkach zapewnia lepszą pielęgnację włosów i ochronę przed przegrzaniem.

Temperatura modelowania (190°) zapewnia długotrwały efekt i minimalizuje ryzyko uszkodzenia włosów.

Wskaźnik LED zaczyna migać, gdy urządzenie jest w trakcie nagrzewania. Miganie ustaje sygnalizując gotowość do pracy.

Funkcja automatycznego wyłączania zapewnia większe bezpieczeństwo. Pozostawiona prostownica wyłączy się po 60 minutach działania.

Praktyczne etui dołączone do zestawu ułatwia przechowywanie urządzenia.

Rekomendowana cena detaliczna lokówki wielofunkcyjnej Philips HP8698 wynosi 179pln

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj